Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. [Stāsts] Lincoln Washington

  loti labs stasts!
 3. Last week
 4. sliktakais no visiem variantiem
 5. http://ej.uz/zepede1 - http://ej.uz/zepede2 - Izpildat lūdzu ZPD aptaujiņas, ok?

 6. filmas

  Fury - otrais pasaules karš - RU vs GE Gangsterdam - Amsterdama, Narkotikad, mazliet komedijas Hardcore Henry - Nakotne, pirma filma filmeta no cilveka aciim ar visiem efektiem
 7. Earlier
 8. [Stāsts] Lincoln Washington

  *Stāsta mazais Links* Es cerēju uz daudzko ... Sākot jau uz laimi un beidzot ar mieru .. Mana ģimene vēl aizrpojām nav atpakaļ un vienam ir grūti .. No kvartāla visi draugi pazuduši un nav vairs neviena pat ar ko , kā saka sūdus taisīt kopā .. Vienīgais kas man ir palicis ir šis .. Šis dzīvoklis no bralēna Eliot'a.. Es nakšņoju jau vairākas dienas tur .. Par laimi brālēnam ir drebes kaudzēm , kuras man tiešām noderes .. Cerams visi atgriezīsies gan kvartālā gan mana ģimene.. Šodien sēdēju brālēna dzīvoklī un pamēģināju kā saka paskaitīt repu... Bet galīgi nesanāca .. Laikam nav tā īstā iedvesma .. Gruzis par to ka visi pazuduši .. Šodien uzsmēķēju zaļo mazliet *smejas* Nu kāds mazliet .. Pa tumsu neredzēju neko ieliku gramu vienā džointā un pa daudz ieširij .. *Smejas* Bet viss cool ' dzīvs vēl esmu un viss ir Safe'..
 9. [Stāsts] Lincoln Washington

  Tu apkauno pats sevi šeit postojot .. Gribi teikt ka tupaks nebija bailigs savos 16 gados ? doma ka vins piedzima uzreiz bija King's? Ehh cik sudigs priekšskats tev par Repu un to kūltūru.. Žēl to cilvēku kas doma ka repa slavenības ir neuzveicamas un to ka nebaidās nenokā .. Es apkaunoju 2pac? tad jau sanāk ka tas kas taisija par 2pacu filmu , ari apkauno viņu ne ? Jo tas taču nav īstais 2pac, tikai līdzīgs Un jūsu zināšanām 2pac's bija par mieru - Peace ..
 10. [LSAK] T.Dayne

  Konfiscēto auto uzskaite. LSAK darbinieka Vārds, uzvārds: Taylor Dayne LSAK darbinieka Amats: Konfiscētājs I Laiks/datums, kurā tika konfiscēts auto: 19:51, 10.02.2018 Konfiscētā auto numurzīme: XR7 1353 Nepareizi noparkotā auto Fotogrāfija ((screen shot)): LSAK darbinieka komentārs((iemesls auto konfisckācija)): Auto bija atstāts ceļa vidū.
 11. [Stāsts] Lincoln Washington

  Varu pateikties par humora devu, ko šā komuna lietotājiem nes.
 12. PEEWEE WINOS XV3 (PWWS)

  Frakcijas turpmākās gaitas tiek iesaldētas. Līdz ar to, varat slēgt un pārvietot uz arhīvu.
 13. [Stāsts] Lincoln Washington

  Sāksim ar to ka viņš ir līdzīgs tupakam Un ja neesi iedomājies tad uz pasaules ir daudz tādi kas izskatās ka tupaks .. Otrais , nekur nav teikts ka nedrikstu modot tadas lietas sito redz tu tikai manos sso's , IG tu šo skinu neredzesi Un tavām zināšanām ballas1 skins ir tupaka skins ieskaties orginalaja skina ka ir sasieta bandana un kada ir seja ..
 14. filmas

  menace 2 society ahujena filma unstoppable 2pac:all eyez on me
 15. filmas

  Izdomāju ieteikt jums, pēdējās trīs filmas kuras noskatijos. The Ritual
 16. Nav mans stils 5/10 https://www.youtube.com/watch?v=spreNA_ftOA
 17. [Stāsts] Lincoln Washington

  *Stāsta mazais Links* Vairākas dienas noslinkojis pa treileri guļot , pienāca vēstule no nezināma cilvēka .. No sākuma neko nesapratu , jo nezināju kas sūta .. Bet kad sāku lasīt bija skaidrs ka tā ir mamma.. Viss jau būtu labi , bet tēvam nepaliek labāk , un māte nebrauks atpakaļ tik drīz , un pats drausmīgākais - Brālēns Eliot's ir miris.. Viņš man bija ļoti tuvs , kaut arī nekontaktējāmies .. Viņš mani mācija dzīvot.. Viņš bija daļēji nelegālājā organizācijā , bet New York'a .. Pelnija diezgan lielu naudu.. Viņš daudzz lietoja to es atceros kā šodienu .. Vienmēr bija līdz tabletes *smejas* Būs grūti bez viņā , jo no viņa ņemu labu piemēru .. Velns.. Mamma pieminēja kautkādas atslēgas dzīvokļa.. Nezinu ko darīt.. Būs skumji tur dzīvot.. Jo treilerī es netaisos vairāk ilgi dzīvot.. Es sāku saprast jau daudz vairāk nekāā citi domā .. *nospļaujās* *Vēstulē būtu rakstīs*
 18. Nu pat esam pabeiguši darbu pie pirmā CS:GO servera: SURF + RPG. Serveris: 213.32.90.170:27016 Pašlaik mapes tiek kačātas pa taisno no servera, kas nav pārāk ātri, tāpēc tās varat lejupielādēt arī šeit: https://failiem.lv/u/bkxmv37k Ar laiku mapju skaits tiks palielināts un pāriesim uz webhostēšanu mapēm - tad lejupielāde būs krietni ātrāka.
 19. Paziņojums nr. #6

  Žēl ka tikai tagad kad jau mēnesis pagāja, un jau paseju pāris baniņus sakrāt sava konta. Bet nez vai ko mainīt vel te var
 20. ill gonna show out, you motherfucker

 1. Load more activity
×