Jump to content

Tomijs

Owner
 • Content count

  190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Tomijs last won the day on January 20

Tomijs had the most liked content!

Community Reputation

151 Excellent

6 Followers

About Tomijs

 • Birthday 01/06/1992

eCoin

 • eCoin
  1
 1. eGames CS:GO Paziņojums #2

  Public serverī stāv tukši visiem lv komuniem.
 2. Ruletes ieteikums

  @ecY labs pilnveidojums!
 3. Mēneša aktīvākais postotājs: @Coldplay es domāju ka viņa kvalitatīvo ierakstu skaits pats paskaidro, kādēļ šo jāsaņem būtu tieši viņam! Mēneša spameris: @Winz patīk visur izteikt savu viedokli, kurš bieži nav viedoklis, bet gan "piekrītu Shepam" Mēneša nelegālā organizācija: @wolfeens jo tā ir vienīgā frakcija, kura ir izturējusi kādu laiku un nav pazudusi bezdibenī Mēneša legālā organizācija: LSPD ar @Elgato priekšgalā! Mēneša juridiskā organizācija: LSAK @BGINCHA aktīvi velk prom visu kas nepareizi novietots Mēneša izpalīdzīgākais: @Pizdariks ja viņš ir serverī, es pat nepaspēju izlasīt ziņojumu, ka to jau viņš ir paņēmis. Pats galvenais neviens arī nesūdzas par Pizdāru Mēneša aktīvākais serverī: Pēc nikiem diemžēl nezinu kurš tas ir n/a Mēneša aktīvākais forumā: n/a Mēneša administrators: @Pizdariks jo ir viss aktīvākais Mēneša GameMaster: @Mirrors. daudzi mani ir pārsteiguši pozitīvi, šis ir viens no tiem gadījumiem Mēneša uzlecošā zvaigzne: @5kuleris vienmēr esmu domājis ka ir trollis, taču lai arī šo to dara, bet visā visumā pat saviem draugiem īsti nepalīdz ar spējām, kas ir pieejamas pašam! Mēneša labākais lomu spēles veidotājs: @Snake ne gluži meksikāņu lomu spēles atveidotājs, bet cik es redzēju cilvēks pievērš uzmanību sīkumiem, taču nav arī bezjēdzīga precizitāte ar bezgala garu komandu, kuru varētu uzrakstīt krietni īsāku. Mēneša radošāko ideju autors: @Coldplay daudz labas idejas! Mēneša vilšanās: @sketijs lielāks "solīts makā nekrīt" izpildītās par viņu šajā projektā nav; Mēneša policists: @Elgato viss redzamākais; Mēneša slinkākais administrators: @Zimby noteikti; Mēneša ziepētājs: n/a Mēneša lielākais raudātājs: @Fushion divas reizes aizgāja divu dienu laikā; Mēneša negatīvākais: @Marcus_Creed aka Tehij Vilis, bet centīgs puisis kurš vienmēr lieto teikuma galā Ser! Mēneša pozītīvākais: @Mirrors. mierīgs un neveido konfliktu; Mēneša grafiskā satura veidotājs: Nav bijis iespējas kādu pārbaudīt; Mēneša meitene: n/a
 4. Winz

  Kopš statusa noņemšanas Tu serverī pavadi ļoti maz laika, runā forumā par visu citu atskaitot "RP". Ja godīgi, tas ka Tevi visi ir pametuši frakcijā, arī daļēji norāda uz tavām spējām vadīt komandu. Es tevi ļoti sen zinu, ceru ka neapvainosies
 5. Pirms ecy ķurķī sēdēja viņš pie viņa strādāja, vēl gribēja seifi uzlaust
 6. Tad jau tu 30 gadīgs būsi pēc nedēļas?
 7. ''Sureno-13''

  Nu nezinu kas tur ar to pH tev ir, bet pH admina komentārs par pašu serveri. "Jebal, tas ph ir tāds sviests. No tiem 35 max 5 māk rpot normāli. Ja nebūtu citu serveru un būtu tur jāspēlē bez iespējām sodīt, es labāk kļūtu par floristu" Tādēļ grūti spriest, varbūt Tu varētu pasaukt tos 5 labos Kā teici vēlies -TC-
 8. [GM] SNAP

  Pamācības ievietošana ir domāta tam, lai redzētu vai Tu spēj kaut ko iemācīt citiem (Šobrīd var redzēt, ka Tu māki Copy+Paste, pat uzreiz nepielāgojot pamācību MTA) Projekts jau ir praktiski mēnesi, tādēļ uzskatu, ka tava šī brīža aktivitāte forumā/serverī vēl ir jāuzlabo un tādēļ vēl nevaram tev dot GM, bet labprāt dzirdētu ko citi domā.
 9. eGames Team

  Apsveicam @Coldplay ar pievienošanos "Owner" klubiņam. Pa lielam tu tāds jau biji no paša sākuma, tādēļ arī tagad esi oficiāli uzņemts! @hawk dzirdēju ka ir savas problēmas, kādēļ neesi aktīvs, tādēļ viņa likteni apsvērsim vēl individuāli!
 10. [Assetto Corsa] Miska un viens puika no Polijas.

  Nē nu es vnm esmu apbrīnojis tavu māku driftēt!
 11. [GM] BGINCHA

  Aktīvs serverī, neredzu sliktu lietu no šī personāža, tādēļ PAR!
 12. Winz

  Izlabo, tev ir laiks līdz 23:59 savādāk tiksiet noraidīts!
 13. Mēbeļu sistēmas papildināšana

  Nē, gribu lai visi ievieto ko viņiem vajag, savādāk ir tā: "ir tas ir tas, bet kādēļ nav visi 5 pieejamie TV, bet tikai 4?" Katrs pats var iesaistīties mēbeļu sistēmas attīstībā!
 14. Labprāt papildinātu mēbeļu sistēmu, kas ir pieejama cilvēkiem iekārtojot dzīvokli/māju. Pats galvenais ir saprast kādas mēbeles Jūs vēlaties šeit redzēt, tādēļ šajā rakstā variet ievietot ieteikumus ar mēbelēm, kuras labprāt gribētu redzēt serverī! Lūdzu sekojiet līdzi, vai šāda mēbele jau nav ieteikta, cilvēki kuri šeit tikai "spamos" un kopēs to ko iepriekšējais ir teicis, saņems brīdinājumu! Paraugs: Mēbeles nosaukums: Mēbeles ID: Mēbeles bilde: Lietas kuras ir apstiprinātas un tiks ievietotas serverī:
 15. Lai organizētu zādzības, būs nepieciešams arī federālais cietums! Tieši tādēļ arī šī sistēma šobrīd tiek izstrādāta ar augstāko prioritāti! :)

   

×