Jump to content

Kanchyz

LSN
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Korchaginskaya bratva

  Esmu sācis savu roleplay iekš šīs nelegālās organizācijas. Izdomāju, ka attēlošu personāžu, kurš būs aktīvs sociālo tīklu lietotājs. Pirmā bilde Ilya instagram kontā.
 2. avatāri 4free #3

  paņemu
 3. Zagt pamācības un publicēt tās saitos nav māksla. Labākie ss'i tā, vai tā sanāk iekš PS programmas.
 4. [GM] BGINCHA

  Spriežot pēc gadu skaitļa, un pēc gramatiski pareizā pieteikuma, kas man vienmēr ir paticis, atbalstu šī jaunieša kandidatūru uz GameMaster’a amatu. Īsti tevi nezinu, bet cerams būsi mana “PAR” vērts GM’s. Lai veicās.
 5. Korchaginskaya bratva

  @Coldplay kad liec tekstu iekš skrīnšotiem, uzliec tam tekstam “stroke”, protams, ja veido ss’us photoshop’ā. Ar stroke teksts, manuprāt, izskatās pievilcīgāks un ,ja baltie burti kādreiz ir uz gaiša fona, tad nav problēmu ar to salasīšanu, jo katram burtam ir neliela, melna kontūra apkārt.
 6. [Sūdzība] James Wrigght

  Jūsu personāža vārds, uzvārds: Taylor Collins Apsūdzētās personas personāža vārds: James Wrigght Ko persona ir pārkāpusi?: Tātad, sazinājāmies ic'ly ceļā, ka es no personas pirkšu automašīnu BMW, iepatikās man viņa, pateicu, braucam uz CSDD, es viņu pirkšu. Iekāpām mašīnā, aizbraucām uz CSDD, iegājām iekš CSDD un šis saka, "Pa priekšu naudu", pēc kā es pateicu, "Okey, puse tagad, puse tad, kad pārdosi." Iedevu šim 2'500$, uzticējos cilvēkam. Pēkšņi šis pa ooc'ly čatu man saka, ka viņam lādētājs pie PC jāpieslēdz un iziet offline. Es kā pacietīgs cilvēks arī gaidīju, kad šis ienāks atpakaļ, pagāja 10 min. Tā arī neieradās. Pierādījumi: Lejā.! Citas piezīmes: Vēlos, lai tiktu atgriezta nauda, un lai šis šakālis tiktu sodīts!
 7. avatāri 4free #1

  aizņemts
 8. Uzņēmuma nosaukums: Taylor's Garage Uzņēmuma pamatkapitāls: Uzņēmuma īpašnieks: 2'000$. Taylor Collins Uzņēmuma līdzīpašnieki(ja tādi ir): N/A Juridiskā adrese: Kontakttālrunis:523148 Uzņēmuma darbības sfēra(veikals/serviss/bārs un tml): Neliels ģimenes uzņēmums, serviss. Nodarbojamies ar sistu, salūzušu automašīnu labošanu vai uzlabošanu.
 9. Taylor's Garage

 10. Pieprasījums In-game Vārds, uzvārds - Taylor Collins Paraugu kā pieprasīt mappingu neatradu. Vēlos, lai ievietojat neliela izmēra mappingu pie garāžas, kurš būs nepieciešams priekš lēnām augoša biznesa. Objektu mappingā ir ļoti, ļoti maz, tādēļ attiecīgajā vietā lagu nebūs. http://www.bildites.lv/a/b247wrtg#f9xczxbn Fails būs privāti adminam.
 11. [INT] Pieprasījums

  In-game Vārds, uzvārds - Taylor Collins Ēkas nosaukums - Garāža Ēkas atrašanās vietas - Downtown Los Santos, netālu no skeitparka Kādam mērķim vajadzīgs interjers? ( restorāns,dzīvojamā māja, veikals utc. ) - Neliels pagrīdes serviss. (ar RP serviss tiks attīstīs) Summa kas liekās atbilstoša ēkai ko pieprasat - 15'000$
 12. Čau. :)

  Tātad sveicināti visi rp.egames.lv spēlētāji. Vienu dienu, ejot pa ielu, iedomājos par vecajiem, labajiem laikiem, kad roleplay's bija diezgan populārs Latviešu un netikai, vidū. Tie bija labi laiki, kad varēja izbaudīt īstu roleplay'u. Iedomājos ieiet iekš game-states.com un apskatīties, varbūt tomēr vēl kāds RP projekts ir aktīvs. Ieraudzīju egames un uzreiz sapratu, ka jāpamēģina. Spēlēju tieši MTA roleplay serveros apmēram 5-6 gadus (precīzu laika posmu nezinu, jo nepievēršu tam īpašu uzmanību). Laika gaitā esmu iemācījies un pilnveidojis savu roleplay spēli un ne tikai. Tieši ar roleplay palīdzību esmu ieguvis draugus, ar kuriem uzturu kontaktu arī ārpus videospēlēm. Sāku savas roleplay gaitas apmēram pirms 7 gadiem, box-g serverī, kur es mācēju tikai to, kā iekāpt automašīnā un ar to pabraukt. Pēctam sapratu, ka roleplay ir tomēr kaut kas cits, ne tikai viena, tukša braukāšana. Rakājoties pa māti googli atradu roleplay terminus, kurus biju sarakstījis atsevišķi uz lapiņas un kad nebija ko darīt, tad arī pamācījos tos. Pirmais, nopietnais serveris, kurā es sāku rp'ot bija rp.exs.lv (OLD), pa lielam tur es arī iemācījos pamatus riktīgam roleplay'am. Nākamais nāca overdose un dignity serveri, kuros jau patstāvīgi sanāca pavadīt gan legālās, gan arī kādas nelegālās organizācijas (neveiksmīgi :D). Pašus labākos roleplay laikus piedzīvoju lomuspēle.lv serverī, kur ar veco rumaku @Vanaags nopietni vadījām krievu organizāciju "21Kompleks" , organizācija bija viena no augošākajām serverī. Šajā serverī pirmo reizi ieguvu pieredzi GameMaster'a amatā. Nākamais serveris, kurā aktīvi darbojos bija mta.kick, serverī ieguvu labus draugus un ļoti lielu pieredzi. Mani sauc Mairis un esmu 19 gadus vecs jaunietis. Spēlējot MTA, man ir ļoti iepaticies rp'ot tieši nelegālajās organizācijās kā arī taisīt ekrānšāviņus, jeb veidot tādu nelielu sava tēla dzīves ieskatu. Neliels ieskats manā PS skrīnšotu editā: Organizācija " Ljubareckaja Bratva " http://www.bildites.lv/a/q7znj823#bbegqup8 " Cartel De Medellin " http://www.bildites.lv/a/8smy2uyp#hqsvubpy " Wicked Souls MC " http://www.bildites.lv/a/qd89rdyc#t8ub3kys Personāžu vārdi - Taylor Collins, Dmitry Kudryashov Šī ir neliela daļa no skrīniem, kas man ir saglabājušies iekš datora.
×