Jump to content

sinner 18

Rookie
 • Content count

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

sinner 18 last won the day on January 28

sinner 18 had the most liked content!

Community Reputation

53 Excellent
 1. [Stāsts] Lincoln Washington

  Varu pateikties par humora devu, ko šā komuna lietotājiem nes.
 2. PEEWEE WINOS XV3 (PWWS)

  Frakcijas turpmākās gaitas tiek iesaldētas. Līdz ar to, varat slēgt un pārvietot uz arhīvu.
 3. 518 East Coast Bloods.

  Būtībā, jā. Tu jau šeit atrādi savas organizācijas attīstību, nevis sava personāžas attīstību. Tevis minēto pagrīdi vēl neesmu redzējis, par cik katrā ekrānšāviņā redzu ralph lauren un jordan zīmolu. EDIT: Tu pierādi kapēc TU un TAVA organizācija ir pelnijusi oficiālo statusu. No plikiem ekrānšāviņiem servera lietotājiem kā tu iepērcies veikalā īpaši neliecina par kaut ko nopietnu, lai iegūtu oficialitāti.
 4. PEEWEE WINOS XV3 (PWWS)

 5. @Coldplay galīgi neparedzams, vismaz priekš manis. Vienu dienu dzen tādus prikolus, ka nezinu, bet otru ir nopietns kā nezinu kas. Reizēm toties esi nedaudz, nedaudz lecīgs, bet tādi ir visi manuprāt. Neskatoties uz to, ir vienmēr bijis prieks atveidot lomu spēli. Cilvēks kam vienmēr noteikti, ka būs ko teikt. Neskatoties uz to, vienmēr prieks kopā attēlot vai tikt iesaistītam ar viņu lomu spēlē. Runājot par pašu lomu spēli, visai zināms cilvēks LV:RP scēnā. Varbūt ne kā labas lomu spēles atveidotājs, bet kā veterāns un labs adminstrātors gan.
 6. ''Sureno-13''

  Pēc šodienas lomu spēles vien sapratu, ka ir ĻOTI daudz kur mācītues un gūt pieredzi. Mans personīgais ieteikums būtu organizāciju arhivēt un pievienoties kādai esošai. Līdz kaut cik sakarīgai un realistiskai vēl ļoti, ļoti tālu. Tas protams ir tikai mans viedoklis, bet skatīsies ko @redhub teiks.
 7. ''Sureno-13''

  Tu atrādi savas /me un /do prasmes vai ko? Neredzu neko saistītu ar frakciju vai ko tādu.
 8. [GM] SNAP

  Noteikti un galīgi nē! Sāksim ar to, ka vecums. Nedomāju, ka cilvēks 14 gadu vecumā ir spējīgs izpildīt attiecīgo darbu, kas spēles uzraugam ir paradzēts. Izlaižot vidus daļu, ķeroties pie beigām - tava lomu spēle pašam nav nemaz tik spīdoša, lai kādam varētu to mācīt.
 9. Būtībā ir, bet tu vari to izdarīt arī iekš MTA. Settings > Interface > Chat Background > Transperecy uzliec uz 255.
 10. Ceru, ka cilvēki sāks taisīt ekrānšāviņus pēc ši parauga. Savādāk acis vien deg.
 11. ''Sureno-13''

  Kā arī, ļaušos piebilst, ka es līdz šim neesmu redzējis kaut kādu lomu spēli, kas jūs saistītu ar surenos. Nekādu struktūru, tikai Sureno-13 graffiti. Ieteiktu pameklēt vairāk informāciju vai pie kāda vērsies ar palīdzību kā nelegālas organizācijas darbojas. Pliks nosaukums tev neko nedod.
 12. PEEWEE WINOS XV3 (PWWS)

 13. Los Santos Location

  ((Snapchat, kuri ir pievienoti iekš Los Santos lokācijas. Visa redzamā informācija tiek izmantota iekš tēla.))
 14. (GM pieteikums) Snake

  Ļoti vāja un nepārliecināta pieteikuma anketa. Varbūt tavā spējās būs apmācīt jauniņos, kā arī palīdzēt pašreizējajiem servera spēlētājiem, bet tava lomu spēle gan pieklibo. Šādi es varētu turpināt, bet nav nepieiešams. Viennozīmīgi, ka nerekomendēju tevi uz šo amatu.
×