Jump to content

Daniels269

Rookie
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

3 Followers

 1. LSAK Mehāniķu dienas atskaite. Vārds, Uzvārds: Jay Lee Amats: Mehāniķis 2 Datums: 2018.01.29. Klientu skaits visas dienas garumā: Vienu klientu apkalpoju bet otrs aizbēga kad uzzināja cenas! Paveikto darbu saraksts: Tika nokrāsots auto. Fotogrāfijas no darba dienas((screen shot)): Atvainojos iepriekš nezināju ka vaig SS nākamreiz tiks likti SS ar visiem RP. Neliels komentārs par darba dienu: Šī darba diena bija aizraujoša, nekad neaizmirsīšu klienta sejas izteiksmi!
 2. Sūdzība

  Nu priekškam tu tik tuvu nāci mēs tevi nepazīstam un tu pie mums lien kad mums ir privāta saruna.
 3. Sūdzība

  Protams tu stāvi un raksti.
 4. Sūdzība

  Jūsu personāža vārds, uzvārds: Jay Lee Apsūdzētās personas personāža vārds, uzvārds: Tehy Vilis Ko persona ir pārkāpusi?: Stāvam pie IGS ar Carl Anderson runājam par krāsu index un pēkšņi pieskrien Tehy Vilis un uzlec uz auto un tādā veidā taisa CS. Pierādījumi:
 5. Carl Anderson CS

  IC to var darīt!
 6. [Foruma personiskā spēle] Parādi komūnam sevi

  Davaj visiem kam ir PAUTI metam bildites. 2k17
 7. [Sūdzība] 2 Personas

  Kitahiza mēs esam pazīstami cs būtu ja es uzskāptu vnk ramdom cilvēkam uz kvadra.
 8. S

  Jūsu personāža vārds, uzvārds: Jay Lee. Apsūdzētās personas personāža vārds, uzvārds: Kristherzs un Aleksey Lovchenko. Ko persona ir pārkāpusi?: Alekseys vairāk kārt quick swappoja ieročus un kopā ar savu draugu taisīja DM un CarDM pie viena traucēja man strādāt un bojāja gan savu auto ,gan civilo auto. Taisīja BH un powergaming kad sēdēja uz auto jumta.Citas piezīmes: Draudēja ka mani nogalinās bez RP un es dabūšu CK. Pierādījumi:
 9. In-game Vārds, uzvārds - Jay Lee Auto marka - Ferrari Auto modelis - Ferrari F40 Izlaiduma gads - 1987 Transportlīdzekļa ID no vehliba - 451(turismo) Daudzums - 1 Cena kuru tavuprāt ir atbilstoša modelim ko pieprasi - $100,00 Kādēļ vēlies iegādāties šo auto? - Lai varētu piedalīties dažādos auto sacensību pasākumos.
 10. Jay Lee (sūdzība)

  es neesmu bijis uz apmācībām
×