Jump to content

Snake

Iejuties
 • Content count

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Snake last won the day on February 15

Snake had the most liked content!

Community Reputation

79 Excellent
 1. [Stāsts] Lincoln Washington

  *Stāsta mazais Links* Es cerēju uz daudzko ... Sākot jau uz laimi un beidzot ar mieru .. Mana ģimene vēl aizrpojām nav atpakaļ un vienam ir grūti .. No kvartāla visi draugi pazuduši un nav vairs neviena pat ar ko , kā saka sūdus taisīt kopā .. Vienīgais kas man ir palicis ir šis .. Šis dzīvoklis no bralēna Eliot'a.. Es nakšņoju jau vairākas dienas tur .. Par laimi brālēnam ir drebes kaudzēm , kuras man tiešām noderes .. Cerams visi atgriezīsies gan kvartālā gan mana ģimene.. Šodien sēdēju brālēna dzīvoklī un pamēģināju kā saka paskaitīt repu... Bet galīgi nesanāca .. Laikam nav tā īstā iedvesma .. Gruzis par to ka visi pazuduši .. Šodien uzsmēķēju zaļo mazliet *smejas* Nu kāds mazliet .. Pa tumsu neredzēju neko ieliku gramu vienā džointā un pa daudz ieširij .. *Smejas* Bet viss cool ' dzīvs vēl esmu un viss ir Safe'..
 2. [Stāsts] Lincoln Washington

  Tu apkauno pats sevi šeit postojot .. Gribi teikt ka tupaks nebija bailigs savos 16 gados ? doma ka vins piedzima uzreiz bija King's? Ehh cik sudigs priekšskats tev par Repu un to kūltūru.. Žēl to cilvēku kas doma ka repa slavenības ir neuzveicamas un to ka nebaidās nenokā .. Es apkaunoju 2pac? tad jau sanāk ka tas kas taisija par 2pacu filmu , ari apkauno viņu ne ? Jo tas taču nav īstais 2pac, tikai līdzīgs Un jūsu zināšanām 2pac's bija par mieru - Peace ..
 3. [Stāsts] Lincoln Washington

  Sāksim ar to ka viņš ir līdzīgs tupakam Un ja neesi iedomājies tad uz pasaules ir daudz tādi kas izskatās ka tupaks .. Otrais , nekur nav teikts ka nedrikstu modot tadas lietas sito redz tu tikai manos sso's , IG tu šo skinu neredzesi Un tavām zināšanām ballas1 skins ir tupaka skins ieskaties orginalaja skina ka ir sasieta bandana un kada ir seja ..
 4. Nav mans stils 5/10 https://www.youtube.com/watch?v=spreNA_ftOA
 5. [Stāsts] Lincoln Washington

  *Stāsta mazais Links* Vairākas dienas noslinkojis pa treileri guļot , pienāca vēstule no nezināma cilvēka .. No sākuma neko nesapratu , jo nezināju kas sūta .. Bet kad sāku lasīt bija skaidrs ka tā ir mamma.. Viss jau būtu labi , bet tēvam nepaliek labāk , un māte nebrauks atpakaļ tik drīz , un pats drausmīgākais - Brālēns Eliot's ir miris.. Viņš man bija ļoti tuvs , kaut arī nekontaktējāmies .. Viņš mani mācija dzīvot.. Viņš bija daļēji nelegālājā organizācijā , bet New York'a .. Pelnija diezgan lielu naudu.. Viņš daudzz lietoja to es atceros kā šodienu .. Vienmēr bija līdz tabletes *smejas* Būs grūti bez viņā , jo no viņa ņemu labu piemēru .. Velns.. Mamma pieminēja kautkādas atslēgas dzīvokļa.. Nezinu ko darīt.. Būs skumji tur dzīvot.. Jo treilerī es netaisos vairāk ilgi dzīvot.. Es sāku saprast jau daudz vairāk nekāā citi domā .. *nospļaujās* *Vēstulē būtu rakstīs*
 6. 518 East Coast Bloods.

 7. 518 East Coast Bloods.

 8. [Foruma spēle] Saskanēšanas skills

  Mazais G'i brālis , nav lielāks par T'i , Tikai redzējis TV , kā nogalina no V'I.A'I.P'I , Šim bailes par to kā dzīvot turpmāk , Ielās vandāļi , ar beizenēm agresīvi šurpnāk , Par tadu ka tevi , liekās gangsteris esi , Cik daudz tu patiesība aiz sevīm īstu nesi ? Man prieks par tiem kas dara šo ar sirdi , Tie kas grozās ielās , un vajadzīgo dzird , Pāri tiltam , ar trijam pakām savādi liekas , Man vienāds ar vienādu , es saku piecas , Nav svarīgi cik grami vai ķēdes tev ir , Es zinu tādus kas tiešām no pagrīdes ir , Man priecē tie kam atskaņa ir dope , Es dzēšu pa vienam , feikus no partijas , you , Tu runāt vari cik gribi par to kas true , Es nāku ar sešpadsmit un pazīstu Q'u..
×