Jump to content

ecY

LSGD
 • Content count

  35
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ecY last won the day on January 24

ecY had the most liked content!

Community Reputation

47 Excellent

Recent Profile Visitors

113 profile views
 1. No offence, bet man ir pilnīgi *cenzēts* par to, ko tu domā.
 2. Lūdzu atbildam uz jautājumu. Un ļausim @Coldplay noticēt, ka nevis es to izdomāju, bet to pieprasīja kopiena. Ieskats lomu spēlē(zelta laiki, kad galvas ripoja un policisti bēga no mums nevis mēs no viņiem. ):
 3. Ruletes ieteikums

  Godīgi sakot, ja šito ideju piekruķī un tur piemēram pamaina to, ko var iegūt, tas būtu iemesls vismaz vienreiz dienā, katram spēlētājam ieiet IG un uzkavēties tur. Piemēram viņš aktivizējas vienreiz dienā, kad esi stundu nospēlējis.. Tā varētu censties cilvēku skaitu uzlabot serverī.
 4. Los Santos Valdības izstrādātie likumprojekti nosaka obligātās veselības pārbaudes, to nepieciešamību un periodiskumu. Pēc Valdības izstrādātajiem noteikumiem, jebkurai personai, kura nodarbināta valsts, pašvaldības vai juridiskā uzņēmumā, darbojas kā pašnodarbinātais vai jebkādā citā veic kāda veida darbu, ir jābūt derīgai obligātās veselības pārbaudes kartei (OVP karte). Par pārejas periodu tiek noteikts periods no 29/01/2018 - 04/02/2018, kura laikā uzņēmumu vadītāju pienākumos ietilpst nodrošināt nodarbinātos ar derīgām OVP kartēm.
 5. 28.01.2018, Los Santos valdība lēma no darba pienākumiem atstādināt pašreizējo Los Santos Slimnīcas un Los Santos Ugunsdzēsēju Departamenta vadītāju un viņa vietā uz Los Santos Glābšanas Dienesta Vadītāja amatu virzīt pašreizējo slimnīcas galveno ārstu Robertu Partridžu. Šodien 29.01.2018, pulkstens 22:00, tiks rīkota preses konference, kur jaunā dienesta vadība atbildēs uz žurnālistu un iedzīvotāju jautājumiem par dienesta turpmāko darbību un attīstību. Los Santos Glābšanas Dienesta Sabiedrisko Attiecību Nodaļa
 6. ((UP, informācija atjaunota))
 7. Man Coldplay aizliedza veidot karteli. ;(
 8. ''Sureno-13''

  Patīk jūsu aktivitāte serverī, bet ir viens punkts, kam gribētu, lai pievēršat uzmanību. Jūs attēlojat Surenos lomu spēli pilsētas ziemeļos, kur parasti darbojas dažādi Nortenos seti. Redzu divus variantus, vai nu pārvācaties uz dienvidu daļu pilsētai, vai arī mainat nosaukumu uz Nortenos
 9. PEEWEE WINOS XV3 (PWWS)

×