Jump to content

Coldplay

Owner
 • Content count

  267
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Coldplay last won the day on February 4

Coldplay had the most liked content!

Community Reputation

208 Excellent

About Coldplay

 • Birthday 06/02/1998

Recent Profile Visitors

741 profile views

Single Status Update

See all updates by Coldplay

 1. Nu bet tādēļ jau ic vari ar būvfirmu noslēgt līgumu :D

  1. Show previous comments  15 more
  2. Wazzyy.

   Wazzyy.

   @tomylv un tev vēl citas idejas bija ? Čalis naudiņu kāro.

  3. Tomss

   Tomss

   Tomylv es nesaprotu ko tu dirst tagad ? Paņem bļed velreiz pārisi, zajabali šis jau viss. Pareizi gudri cilvēki saka vecie Erperi nemāk noturēt ilgi cilvēkus serverī. Skaties, kas tev ar serveri notiek , reāli mirst. Man ir jau cik ilgi, Es lūdzu roleplay priekš F3... Bet kas notiek ? Ne viens jau nepiedāvā, tas sanāk tā ej kur esi bļed nācis un meklē no playeriem pakalpojumus. Bet pirms atveršanās solijāt ko citu protams kā jau visos serveros.

   Tomylv tu tikai māki padirst un tas ar bija ne kas vairāk no tevis. Es to tikai ieteicu, ka vari to ar ic nokartot, ka uzmapos untt. Negribat negribat, tad ko uz reiz ir jādirš virsū ? Es jau saprotu vecie erperi, tad jau spicie zēni itkā, tikai tādi paši kā mēs !

  4. Tomijs

   Tomijs

   Nē Tom, Coldplay uzrakstīja "kāds var uztaisīt mapingu?" Kādēļ tu to nevari izdarīt? Lūk izdari parādi kas ir tavos spēkos. Interjers tiek mainīts OOC, tādēļ arī OOC tas tiek prasīts, lai uzlabotu interjeru. Ja tas būtu darīts IC, tad tas arī tur būtu prasīts, kas tev tur nesaprotams? Es tak tev uzreiz teicu ka buvfirmu vajadzēs velāk nevis uzreiz kad serveris atvērsies vai ne tā? 

×