Jump to content

Snap

Rookie
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good
 1. 1. Personīgā informācija: Vārds:DeShawn Uzvārds:Black Dzimšanas dati: 1/5/1992 Dzimums: Vīrietis. Tautība: Amerikānietis. Tālruņa numurs:698549 2. Vakances informācija: Iepriekšējā darba vieta: N/A Amats uz kuru kandidējat: Mehāniķis Jūsu pieredze šajā amatā: Esmu strādājis tēva garāžā kad biju maziņš . Izglītības iestādes: Es mācijos Los Santos mehāniķu skolā. 3. Apliecību pārbaude: Vai jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā. 4. Motivācijas dati: Kādēļ mums būtu tieši Jūs jāpieņem šajā amatā? ( 50 - 70 Vārdi ): Māku darboties ap mašīnām un tās taisīt. Mans sapnis ir nopirkt automašīnu Subaru STI 17 un to pilnīgi pārtaisīt. Kā piemēram noņemt AWD un uzstādit RWD un viskautko citu. Esmu uzticīgs un vēlos darboties ap auto. Māku krāsot mašīnas jau no bērnības. Māku uzstādīt turbīnas kā arī čipot mašīnas Motivācijas vēstule ( 50 - 80 Vārdi ): Esmu jauns vīrietis kas vēlas nodarboties ar automašīnu taisīšanu. Uzstādiju manu pirmo turbīnu 13 gadu vecumā tēva garāžā"Black And White" Mans tēvs vienmēr man uzticēja krāsot mašīnas un tās aplīmēt jo man tas īpaši padevās. Esmu ļoti cītīgs un vienmēr visu daru precīzi nekad netaisu visu uz ātro. Māku čipot mašīnas un tās dzīt uz Dyno. Esmu ļoti sportisks cilvēks tapēc domāju kad man mehāniķa darbs būtu ļoti piemērtos . Paraksts:D.Black 5. OOCiInformācija: Vārds:Gustavs Vecums:14 Cik labi pārziniet Los Santos(0-10): 7 Jūsu RolePlay pieredze: Nevaru izskaidrot.
 2. RP Pērles.

 3. ''Sureno-13''

 4. [GM] SNAP

  Prasības - Jābūt reģistrētam forumā vismaz 1 mēnesi - - Jābūt aktīvam forumā, ievietojot sakarīgus, palīdzošus postus - - Warn pointi nedrīkst būt vairāk par 1-2 ( Administrācija pieņemot var izlemt) - - Jābūt vismaz 16 gadus vecam - - Jābūt aktīvam serverī (stundu skaits nav noteikts , administrācija var izlemt) - -Links uz vismaz vienu pamācību- -Vai esat bijis GM/Admins mūsu komūnā, ja jā,kādēļ vairs neesiet- Anketa Tavs vārds -Gustavs Vecums -14 bet domāju kad būšu piemērots. Izveidoto personāžu vārdi, un organizācijas kurās tie darbojās - Dalton Brown LSZD|Kendrick Black|DeShawn Marquez sureno-13 Pieredze RolePlay jomā - Liela varētu teikt spēlēju jau no 10 gadu vecuma. GameMaster pieredze citos RolePlay projektos - Liela nav. Vai esi ticis jailots Ajailā? Un ja esi, tad par ko? - Jā esmu, MG. Personāžu stats bilde/s jeb bilde no /stats -https://imgur.com/a/Q8Tt5 Links uz sasveicināšanos (bez airētājiem mēs te) - Ko spēsi darīt servera labā, būdams GameMasters? - Palīdzēšu jauniņajiem un labrāt palīdzētu cilvēkiem apmācot viņus. Motivācijas vēstule ( izpaudies, jo plašāk jo labāk ) - Vēlos palīdzēt cilvēkiem serveri. Redzēju kad meklē gm. Un arī pats neredzu serverī nevienu GameMasteru onlainā palīdzot cilvēkiem. Man šodien divi cilvēki jautāja vai ir Gameasteri onlainā es atbildeju kad nē. Tapēc nolēmu taisīt šo topiku un pieteikties par GameMasteru. Vēlos iemācīt cilvēkiem erpot kuri to nemāk. Esmu gatavs uzņemties atbildību par servera spēlētājiem kā arī man ir stingri nervi un varu paciest cilvēkus. Pašam ir pieredze kad skolā mani daudzi apsmej kad man Latviešu valoda nav tā labākā puse bet tāpat es cenšos un vēlos to uzlabot. Vēlos lai servera spēlētāji jūt kad adminstrātoru komanda ir aktīva un lai būtu serverī labāka aktivitāte. Esmu pamanis ja serverī ir aktīvi adminstrātori ir aktīvi spēlētaji. Esmu gatavs pavadīt daudz stundas pie datora . Cik daudz laika spēsi veltīt GameMaster darbiem serverī? - Kautvai 8 stundas. Kā tu vērtētu savu RolePlay līmeni 10 baļļu skalā? Argumentē savu sautīgo pašvērtējumu - 7-8 Vai apstiprini visu iepriekš minēto? - Jā. Vai apzinies to, ka ja tava sniegtā informācija būs maldīga (piem. melošana par vecumu vai par īsto segvārdu zem kura esi zināms) tad netiks piešķirta otrā iespēja lai pieteiktos GameMaster amatam (BLACKLISTED) - Jā.
 5. Čau,vissiem.

  Tātad sveiki vissiem . Esmu Gustavs man ir 14 gadi brīvajā laikā nodarbojos ar Boksu,spēlēju spēles. Gramatika man ļoti pieklibo. Esmu pēc tautības polis. Mans tēvs ir polis mamma Latviete. Esmu dažreiz jautrs dažreiz nē . Esmu noslēdzies cilvēks. Mani ir dažreiz grūti iepazīt. Esmu ļoti slinks cilvēks kuram patīk daudz ēst bet es nepalielinos svarā. Dažreiz jautāju tētim atļaut padriftot ar viņa mašīnu kad viņš sēž man blakus. Man viņs daudz ko māca kā pareizāk ko darīt. Esmu labsirdigs cilvēks un man var vienmēr uzticēties jo ja es solu kad to es izdarīšu tad arī to izdarīšu. Domāju kad esmu pazstāstijis visu.
 6. Tātad lai editou ssus ar Paint.net jums ir vajadzīgs Paint.net un šis 1. Paint.NET - https://www.getpaint.net/ 2. Outline effect - https://www.upload.ee/files/7415181/effect.zip Ingame . Uzliec melnu čata backgroundu. Tas ir settingos iekš Interface Color| Chat background Transparency tad uzņem ssus. Šeit ir ssi kā šis ir jādara.
 7. ''Sureno-13''

 8. ''Sureno-13''

 9. [Pardodās] Subaru Impreza STI

  *Daltons ienāktu SS.SA portālā* Ir iespējams cenu mazāku?
 10. RP Pērles.

  Visu cieņu
×