Jump to content

20gauge

Rookie
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

1 Follower

Recent Profile Visitors

192 profile views
 1. [GM] wolfeens

  @tomylv Mana pieredze saskarsmē ar viņu ir pietiekami plaša ,lai es tev ar 100% pārliecību pateiktu to ,lai tu viņam nekad mūžā, nekur nekādu statusu nedotu.Viņs nezin,kas ir tēla attīstība viņa uzvedība pārvēršas no ciešamas līdz neciešamai pāris sekundēs (atkarībā no viņa garastāvokļa) un tā ar ko viņs sēž Ts3. Viņs visu laiku (iekš tēla) ar vienalga kādu tēlu lieto apostrofus ik pēc vārda, runā angļu valodā pie tam vēl gramatiski nepareizi lol.Visi mēs zinam no kurienes ir cēlusies viņa// iesauka// un kāda ir viņa saikne ar angļu valodu. Arī ši @Angel ļoti cienijamā kungā serverī viņs bija adminstrātors ,bet tas par neko labu neliecina,jo viņa serverī katrs otrais nabags tika statusā. Visā visumā daudzi spēlētāji viņu pazīst un reputācija viņam nav no tām labakām. Kā arī viņs izmantos statusu savā labā un vēlvairāk kad tiks pie vairāk prvilēģijām,bet tas ,protams,ja serveris tik ilgi noturēsies (no offense). Diemžēl viņs un LINARDS ,kā ari vēl daži labi tavā //ADMINISTRĀCIJAS KOMANDA// domā ka viņi būs tie augstās lomuspēles radītāji,bet tā nebūs nekad. P.s temas autors visu savu pieredzei var paņemt vienā čupā,saburzīt un iemest atkritumu tvertnē
 2. Winz Zone /For Sheps Kappa :)

  @Winz Principā sastapu es tevi pirmo reizi 2016.gadā playhardā, tu vadīji policijas departamentu un biji Gamemasters tur.Bija interesanti un komiski momenti sevišķi Ts3 akadēmiju laikā,pats atceros kā sēdēju un pierakstīju uz papīra ar pildspalvu visu ko teici,pēc tā tu aizgāji sampā uz Role un ar to arī mūsu roleplays kopīgais beidzās, kaut gan nē...bija vēl daži projekti ,kur sastapāmies MTA Rp man liekas,bet kā jau zināms tie aizvērās.Kopumā atsauksmes par tevi ir pozitīvas un pats arī es tevi rekomendētu šim amatam,protams,ja tu to tā vēlies un esi izvēlējies šeit spēlēt.Cerams tiksimies vēl kaut kur ja ne šeit,tad citur.
 3. [GM] Fushion

  Es neredzu jēgu dot Fushion nekādu iespēju, domāju pietiek ar to ka viņs sēž lomuspēle un visi apkārto to zin lol .Tur viņš vienmēr ir sēdējis un arī sēdēs ar savu bēdu stāstu par to cik lomuspēle ir mirusi . @Fushion žēl tevi sarugtināt ar negaidītu ziņu!!! Lomuspēle nav mirusi.
 4. [GM] Fushion

  man nav jega tev kaut ko skaidrot tu paļubom viņu pieņemsi ,jo viņs sevi uzskata par nezin kādas pārdabiskas lomuspēles atveidotāju,pieredzējis viņs ir Tu jau pieņemi LBYoungz mazu dauni,par kuru es vispār negribu runā. @FushionTava pieredze sākās ar @Angel xgames mēslu,kur tu sēdēji statusā savā '' krievu sūdā '' izmantojot admina statusu savā labā- pārakstot sev svešus īpašumus,bugojot naudu un tālāk ,un beidzās lomuspēlē,kura ilgāk par dienu vaļa noturēties nevar. Aizej vēl kāda forumā paraudi par to cik lomuspēle ir mirusi bomzi . Te mēs redzam tavu ļoti plašo redzes un pieredzes loku visās sfērās Bitchass tu pilnīgi nekur un neko nevienā serverī neesi darījis,lai kaut kā labotu tagadējo situāciju lomuspēles serveros.Tu nekad mūža neesi novadījis nevienu izdevušos organizāciju,tu tikai gari un gudri iedirst māki. Iekopēt savu bēdu stāstiņu par to cik tu esi bēdīgs ka ''Lomuspele ir mirusi" .Man ir pilnīgi pohuj,kurā tu tur gadā sāki spēlēt ,jo ES ZINU KA TU ARĪ TAD NEKO NEJĒDZI.
 5. [GM] Fushion

  par tikai tapec ka tadu nabagu ka tevi pieņems te ka pieredze rada te dazhu labu jau pienema mr ipasnieki @tomylv http://lomuspele.lv/profile/37-fushion/ A ja ta ka lopuspele atversies beidzot 200000000000000000 reizi pec kartas sagatavo man bekdrorus ;))))
 6. Pardodu piedirstas apsenes,leti pm

  1. Forty Sippa

   Forty Sippa

   nemu, draugu paka ir?

  2. Glish

   Glish

   Ņemu kur tiekamies rīt, maiņa der?

 7. Jautājumi un atbildes

  Mos atver Owlgaming logs ne lol?
 8. GM (Anonimaiss)

  Bleg tu uzraksti kaut vienu projekta nosaukumu kur tu esi bijis gma
 9. Vajaga InGame Vārdu?

  Daniel Rasayn , Einaras Piebalgas , Elton Undo,Moneyman
 10. Vajaga InGame Vārdu?

  Edgar Beich
 11. Grove Street Gang or don't bang.

 12. Atmiņu klade

  @tomylv
 13. @hawk labakais no labakajiem
 14. Čau no Fushion a.k.a Fluzens

  Lielais raudātājs arī te caw
 15. Ieteikumi[Serverim]

  Būs iespējams pasīvi tirgot narkotikas?
×