Jump to content

Nerātnais Papucis

Iejuties
 • Content count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Excellent
 1. Ieteikums

  T.C
 2. Ieteikums

  Es nez vai šī lieta ļoti būs svarīga Bet ko es domāju ja cilvēki vēlas, moš varētu arī kādus citus serverus uztais citām spēlēm vai kautko? piemērām dayz, daudzi vēlētos to uzrukāt.. vai kādu cs servaku, vai arī mc kautko kur ir iespējams komūnām normālu naudiņu nopelnīt , zin.. bet paši padomājat!
 3. [BALSOŠANA] Janvāra nominācijas

  Mēneša aktīvākais postotājs: @Coldplay Mēneša spameris: @Tomijs Mēneša nelegālā organizācija: @wolfeens ( 5-1-8 East Bloodz ) Mēneša legālā organizācija: Nēsmu nevienu aktīvu redzējis. Mēneša juridiskā organizācija: Nav neviena, visas neaktīvas Mēneša izpalīdzīgākais: @Mirrors. Mēneša aktīvākais serverī: @Snake Mēneša aktīvākais forumā: @Nerātnais Papucis Mēneša administrators: @Coldplay Mēneša GameMaster: @wolfeens Mēneša uzlecošā zvaigzne: @wolfeens Mēneša labākais lomu spēles veidotājs: @bunny Mēneša radošāko ideju autors: @bunny Mēneša vilšanās: Nezinu Mēneša policists: Tādi serverī pastāv? Mēneša slinkākais administrators: @Sheps Mēneša ziepētājs: @Winz Mēneša lielākais raudātājs: @Snap Mēneša negatīvākais: @Nerātnais Papucis Mēneša pozītīvākais: @Mirrors. Mēneša grafiskā satura veidotājs: Huji znaju Mēneša meitene: @Coldplay
 4. [Foruma spēle] Saskanēšanas skills

  Es tiko no J, dabūju jaunu paku Pēc darba, nopelnīju štuku Tagad veikalos es skrienu pirkt jaunu Jaku. :D
 5. [Foruma spēle] Saskanēšanas skills

  Tātad... jums ir jāuzraksta rīmes(2-3 rindas) ,turpinot iepriekšējā cilvēka uzrakstīto pantu, ieteicams būtu, lai būtu daudz maz sakarīgi, un lūdzams bez apvainojumiem Es sākšu pirmais, rakstu 2 rindas, turpiniet komentāros. 1.Mazie lieto narkas, viņi ir pazuduši strītā 2. Policisti baidās no mana, asā līkā 3 topikus pagaidi, pirms atkal vari rakstīt Ignorēsi un muļķības rakstīsi, AD varēs par liekiem postiem warnot. Vēlu visiem veiksmi!
 6. Čav no TideNTy

  Zināms fujaks, lai veicas komūnā
 7. [GM] SNAP

  Ehh puiss, pārāk svaigs esi kā mazs gurķītis .. šoreiz sarkanā gaisma
 8. Winz

  Sarkanā gaisma... biji jau gamemasters, nemācēji nervus pievaldīt Un domāju kad ir pietiekami gm nevajag vel
 9. [Foruma personiskā spēle] Parādi komūnam sevi

  @Sheps šis tev <3 bildīte kur es ar savām sieviešu suņu sugām <3
 10. sveiciena visus (Fosiks)

  Esi sveicināts iekš @eGames ... cerēsim uz palikšanu
 11. Čau. :)

  Esi sveicināts iekš @eGames ... cerēsim uz palikšanu
 12. Čui Pui no FakeDegle

  Esi sveicināts iekš @eGames ... cerēsim uz palikšanu
 13. [GM] HUMMER

  @HUMMER sakarīgs cilvēks, ir laiki kur viņš pajokojās un shiit, bet ir galva uz pleciem erpot māk... No manis sakarīga zaļā gaisma.
×