Jump to content

Kaze

Rookie
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good
 1. ieteikums - atdot čatu

  1. Show previous comments  2 more
  2. yungANLXRD

   yungANLXRD

   Karoč, laiks pagāja, tagad katrs no Jums 50 balstā  un pēc tam noziņosiet man, kad izpildīsiet, bļe.

  3. Ehrmantraut
  4. Coldplay

   Coldplay

   Lai norimst mafija, un naids, tad arī būs čats.

 2. Mēneša aktīvākais postotājs: @Coldplay viņa postu skaits izsaka visu. Mēneša spameris: Neesmu pamanījis, ka kāds lielas idiotisma devas izpaustu visur kur iespējams. Mēneša nelegālā organizācija: - Ziepētāja @wolfeens bloodi. Mēneša legālā organizācija: Visas diezgan pamirušas tāpēc nenominēšu nevienu. Mēneša juridiskā organizācija: - Mēneša izpalīdzīgākais: - Mēneša aktīvākais serverī: - Mēneša aktīvākais forumā: @Tomijs Mēneša administrators: Mēneša GameMaster: Mēneša uzlecošā zvaigzne: @ecY Mēneša labākais lomu spēles veidotājs: Mēneša radošāko ideju autors: Mēneša vilšanās : @sketijs ar @Winz roku rokā iet pa vilšanās ceļu. Mēneša policists: @Elgato laikam vienīgais policists - vadītājs. Mēneša slinkākais administrators: Mēneša ziepētājs: @wolfeens Mēneša lielākais raudātājs: @Fushion Mēneša negatīvākais: @Sheps, papildina Tomija yang ar savu yin. Nezinu neko par personību dziļāk, bet redzētās/pieredzētās komunikācijas dēļ ar lietotājiem gribas ievietot šeit. Gan jau sapisu visas nominācijas jēgu. Mēneša pozītīvākais: @Tomijs, vismaz forumā cenšas uzturēt pozitīvu skatu uz dzīvi, īpašnieku duo yang. Mēneša grafiskā satura veidotājs: - Mēneša meitene: -
 3. /luck diskusija.

  Problēma ar /luck ir tāda, ka tie ir vienkārši uzģenerēti skaitļi. Tie neņem vērā ne tēla statistiku ( ja tāda pastāvētu. ) , prasmes vai citas lietas, piemēram, apkārt vai iepriekš notikušo. Tāpēc izmantot aci pret aci šo komandu ir bezjēdzīgi. Pasīvi vai ap sevi attēlojot lomuspēli - jā, iesaistoties ar citiem cilvēkiem - nē.
 4. @Elgato Neesmu ar tevi tieši saskāries ne forumā, ne TS3 vai kur citur. Taču pēc citu cilvēku atsauksmēm liecies normāls frukts un redzot dažas servera aktivitātes, piemēram, vien kā sakārtoji kaut cik PD ( slīpēšana vēl noderētu ) nekādu iebildumu pret tevi nav. Forumā sūdu neraksti un nelec augstāk par savu dirsu, viss kārtībā. Turpini tādā ceļā.
 5. 518 East Coast Bloods.

  LbYoungz, effektiem netuvojies labāk, tev slikti sanāk. Neizmanto tos tik stiprus, visu attēlu kvalitāti sabojā kā arī izskatu.
 6. Free avatāri no Windstona!

  80% avatāri ir domāti kaut kādiem mazajiem wannabe smerdeļiem. Retais ir lietojams.
 7. Īsti nezināju, kur šo ielikt viens teica beztēma, otrs ka radošais. Nu tad uzskatu sevi par radošu indivīdu un iepostošu šo šeit. Pirmais mappings pēc ilgas pauzes, vairāk nekā 1/2 gadu nebiju ielīdis map editorā. It kā custom veidots sporta bārs. Mappings nav pabeigts vēljoprojām. Ir strīdīgi objekti neredzamas nepabeigtas istabas, pāris tēla kameras bugi u.t.t, kas ir viegli labojami, bet ir pietiekami daudz uzmappots, lai kaut ko parādītu, un sāktu izmantot iekš spēles. Mappings veidots tā, ka shader tooli un citi prikoli nav parocīgi viņā, jo serverī kurā tas tika plānots nepieņēma tādus veidus.
 8. a) 1% tikt kādā ciemā pa deputātu un pist citiem smadzenes ar neizpildāmiem un izdomātiem plāniem, un gandrīzvai visi tam ticēs, jo dzīvojam taču Latvijā. b) 99% noteikti nepalikt Latvijā.
 9. Sveiciens dzimsanas dienā tomylv!

  Pievienojos sveicējiem!
 10. Sadaļas [Forums]

  Ieteikuma nosaukums: SadaļasIeteikuma prioritāte: VidējaIeteikuma izklāstījums: 1. Neredzu kādu bug report vai sadaļu, kur varētu reportot šādas fīčas par IG un forumu. 2. Administrācijai būs pašiem tikai labāk ja salabosiet to, ka citi nevar redzēt Jūsu " stūrīti ".Citas piezīmes: Kļūdas salabošana ir primitīva, jo atļauts skatīt šo subforumu viesiem, bet ne lietotājiem tādējādi neesot iegājis profilā tu vari aplūkot adminu sadaļu. - Reģistrēts lietotājs
 11. [Pakalpojumi] LB Uzmauks tev kautko!

  Pārāk stipri efekti lielākajai daļai!
 12. [ Ieteikums ] GPS

  Paldies par teikto sapratu tavu domāšanu un līmeni. Vispār ja tu pazaudē automašīnu nav jāraksta /report tp'o, bet to jāmeklē tikai IC ceļā neiejaucot OOC, paldies kaimiņprojekti par šo izveidojošos neveiksmīgo sakni.
 13. FK&FR

  what?
×