Jump to content

ekstazi

Rookie
 • Content count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Iemācies lasīt. Pirmajā teikumā viss ir pateikts.
 2. emesijs Nu, šito fruktu atceros tikai no exsa laikiem. Ļoti atgādini naitro, nezinu kāpēc, bet tajā laikā tāpat ar tevi RPojis biju ļoti maz. Kādreiz smagi tevi ienīdu, godīgi sakot, nezinu kāpēc. Tagad jau tas sen viss ir pazudis, un redzu ka esi sakarīgs kabans. Gribētu redzēt, kā tagad proti parādīt sevi lomuspēlē.
 3. @džonijs Pilnīgs tītars, ja būsim godīgi. Pazīstu jau kādu labu laiku un ir bijis diezgan labs kontakts, kurš pēdējā laikā ir pazudis. Vienmēr ir paticis tas, ka tu visu saproti un tu domā līdzīgi kā es, līdz ar ko roleplays ar tevi man vienmēr ir paticis. Kā cilvēks esi atsaucīgs un palīdzīgs, pat arī ja čalis tev nepatiks, necentīsies publiski viņu nodirst vai kā citādāk. Galvenokārt patīk tas, ka tev ir galva uz pleciem un proti izdomāt dažādas oriģinālas idejas (velmanpatiktavamuchina). Laikam jau visu svarīgāko par tevi pateicu, personīgi, uzskatu tevi par vienu no pašreiz labākajiem hood-rp atveidotājiem, ay.
 4. Atmiņu klade

  Laikam pirmais video exsā, kurā piedalījos. (Video esmu es, robistnt, NeithFTW) Šī būs viena no tām organizācijām, kas no MTA laikiem paliks vienmēr atmiņā. (Vēl pie tās varētu likt klāt bpl, un citas organizācijas ar forgasmu un robitnt) Pārāk daudz, lai visu to šeit ierakstītu un atcerētos. Aizdomājoties atmiņā nāk ar vien vairāk un vairāk.
×