Jump to content

redhub

RP FM Team
 • Content count

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

redhub last won the day on January 5

redhub had the most liked content!

Community Reputation

71 Excellent

1 Follower

 1. /luck diskusija.

  Uzskatu, ka šī iespēja jāizmanto tad, kad tā, sekojot līdzi PG terminam, neRPo tava pretinieka vietā. Ja ir kautiņš, tad vieglāk ir brawlot. Ja situācijā ir acīmredzams, ka tu nespēj sitienus atvairīt vai izvairīties no tiem, tad ir saprotams, ka kautiņu tu zaudē. Piemēram, ja tev uzbrūk bars ar huligāniem, tad, neatkarīgi no /luck rezultāta, izkļūt cauri sveikā, izvairīties vai aizbēgt ir praktiski nereāli. Tāpat, ja to izmanto pret policiju un speciāli trenētiem cilvēkiem, tad tas viņu IC trenniņus un spējas noliek vienā līmenī ar "haļavu". Šādi komanda var tikt izmantota pilnībā aplami un pārkāpt citu spēlētāju tiesības. Vieglākais risinājums, pēc manām domām, ir izmantot šo komandu tad, kad ar tās palīdzību netiek RPots cita cilvēka vietā. Vienkāršākais piemērs-
 2. 518 East Coast Bloods.

  Es saprastu, ja tu meklētu kādu, kuru apzagt, bet nejau bezjēdzīgu beefu. Kā arī, ja tev nepatīk un nepiesaista hood RP, tad nezinu vai esi izvēlējies pareizo frakcijas veidu. Hood rp neaprobežojās ar stāvēšanu uz trotuāra un runāšanu. Diezgan muļķīgi dzēst postus, kas nav tev glaimojoši, jo, ja tu ieliec frakcijas topiku uz visu apskati, tad tev ir jābūt gatavam publiski saņemt kritiku un negācijas. Nevajag sevi izolēt drošības burbulī un pašam sevi pārliecināt, ka viss, ko dari, ir pareizi.
 3. Runājot par bandām- būtu vērtīgi iekļaut to, kā domā bandu biedri, cik svarīgi ir reprezentēt bandu un pasniegt sevi. Kā viņi attiecās pret svešiniekiem, citām bandām u.t.t. Tāpat, cik liela nozīme ir tavas bandas vai rajona respektam, ko bandas biedrs ir gatavs darīt, lai to aizstāvētu. Par neizcelšanos es gan nepiekritīšu, jo uzskatu, ka cilvēks, kuram nekad nav bijis daudz naudas, centīsies parādīt, ka tā viņam ir vai izliksies, ka ir. Tā arī ir viena no lietām, kas var uzlabot RP. Pieņemsim, ka tu tērē naudu uz drēbēm, kas atkal tev liek iesaistīties kriminālās aktivitātēs, lai iegūtu naudu ikdienas vajadzībām. Šis ir vairāk mans skatījums no ārpuses, jo reti izvēlos RPot jaunieti ghetto, bandu rajonā. Kopumā noderīga pamācība un interesanta lasāmviela.
 4. Pasīvā narkotiku tirgošana. Pasīvā narkotiku tirgošana tiek izmantota, lai serverī tiktu likts lielāks akcents uz RP ap narkotikām un atturētu atsevišķas organizācijas no sistemātiskas ieroču tirgošanas. Kurš pasīvi drīkst tirgot narkotikas? Nelegālās frakcijas, kuras pastāv vismaz nedēļu Nelegālā frakcija, kurai ir vismaz 100g viena veida narkotiku Vai ar pasīvo narkotiku tirgošanu drīkst nodarboties visas frakcijas? Jā, bet ar FMT lēmumu kādai no frakcijām tas var tikt aizliegts Cik daudz narkotikas mana frakcija drīkst tirgot? Tas ir atkarīgs no jūsu frakcijas oficiālā biedru skaita, frakcijas reputācijas un FMT frakcijas vērtējumu. Kurš tiek uzskatīts kā oficiāls frakcijas biedrs? Biedrs, kurš atrodas f3 panelī Biedrs, kurš pie FMT komandas ir reģistrēts kā oficiāls Kas ir jāizdara pirms pasīvi uzsāk tirgot narkotikas? Frakcijas līderim ir jāsazinās ar kādu FMT pārstāvi, lai saņemtu tālākus norādījumus un atbildētu uz nepieciešamajiem jautājumiem. Kādā gadījumā frakcijai var aizliegt pasīvi tirgot narkotikas vai samazināt tirgošanas apjomus? Ja frakcijas oficiālie biedri pārkāpj servera noteikumus Ja frakcijas oficiālie biedri pārkāpj RP terminus Ja frakcijas oficiālie biedri ir nepieklājīgi pret administracijas komandu, servera spēlētājiem Ja frakcijas vērtējums FMT skatījumā ir zems Kas palielina iespēju notirgot vairāk narkotiku? Oficiālo frakcijas biedru lomuspēles līmenis Realistiska frakcijas atveidošana Oficiālo frakcijas biedru pārkāpumu skaits Oficiālo frakcijas biedru attieksme pret administracijas komandu un servera spēlētajiem Frakcijas attieksme pret jaunajiem spēlētājiem Kā notiek pasīvā narkotiku tirgošana? Nostājies savā izvēlētajā vietā un izmanto komandu /time, lai parādītu narkotiku tirgošanas sākuma laiku Uzņem skrīnšotu, kurā ir redzams laiks un narkotiku daudzums tev līdzi Imantojot RP komandas, tirgo narkotikas un uzņem skrīnšotus vismaz vienu stundu (Visu tirgošanas laiku inventārā ir jābūt narkotikām) Pēc tā, kad esi vienu stundu tirgojis narkotikas, izmanto komandu /time, tad uzņem skrīnšotu, kurā ir redzams laiks un narkotiku daudzums inventārā Kā iegūt naudu par savām pasīvi notirgotajām narkotikām? Apkopo visus ekrānšāviņus hronoloģiskā secībā. (Tajos ir jābūt redzamam narkotiku tirgošanas sākuma un beigu laikam.) Ievieto tos kādā bilžu hostingā (Vēlams http://www.imgur.com ) Aizsūti pieprasījumu Naudas pieprasījums par pārdotajām narkotikām: Frakcijas nosaukums Tirgoņa vārds, uzvārds, OOC segvārds Skrīnšoti ar visu augstāk minēto informāciju
 5. 518 East Coast Bloods.

  16 gadi jau ir diezgan vecs.
 6. [GM] Fushion

  Jā.
 7. [GM] wolfeens

  Nē.
 8. Ndrangheta

  'Ndragheta ir no Kalabrijas, kas ir cits reģions. La Cosa Nostra ir no Sicīlijas. Tāpat būtu interesantāk, ja tēlu dzīvesstāstu vietā būtu ievietota informācija par to, cik liela ir 'Ndraghetas klanu ietekme LS, kur tās biedri bāzējās un kādās sfērās darbojas organizācija, kādas ir tās tradīcijas, struktūra, jo cik zinu, tad tā atšķirās no citiem Itālijas organizētās noziedzības grupējumiem. Uz doto mirkli stāsta formāts iederētos citā sadaļā. Jebkurā gadījumā sekošu līdzi šim topikam, jo par 'Ndragheta esmu sācis interesēties nesen.
 9. Faction Management Team

  Nē, ir jāstrīdās OOC, lai cilvēki saprot, ka 1 gramu zāles nekad mūžā nepirktu pa $300 vai pat $100.
 10. Kitsune(キツネ)

  Nezinu vai vajadzētu vērsties pie tevis pēc padoma, ja domā, ka Yakuza ir ķīniešu organizētās noziedzības grupējums.
 11. True Slavs

  Krievijas cietumu sistēmā svastikas tetovējums nozīmē protestu pret cietuma iekārtu, padomju sistēmu, tādēļ daudzi ieslodzītie, kuriem ir autoritāte, uztetovē svastikas tetovējumu.
 12. Little Los Santos Mafia

  Ai labi karoch dzēšat šito musaru ārā es vairs serverī nespelēšu tāpat arī draugs so bb, domāju izpalīdzīgi admini nehuja tik heito kko un nīd ka rp nemāk nu sorry tad, bet serverī kur ir 70 cilvēku dienā vot tur admini ir POHUJISTI*. Palaboju nedaudz.
×