Jump to content

Tomss

Rookie
 • Content count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good
 1. Winz

  Es nezinu, pēc forum spriežot baigi daudz pie katras lietas piekasies. Nezinu vai vēlos redzēt Tevi tad kā Gamesteru, ja nebūs, kas tāds nāksi piekasīsies un varbūt pat domāsi, ka Esi, kas kaustās par citiem, jo Tev būtu status.Manas domas neizlasot pieteikumu, kādas ir radušās jau. Mēs visi varam uzrakstīt visi bla blā blāā, protams tā būs man priotitāte untt. Izlasot motivācijas vēstuli vien parāda, ka Tu jau esi iedomīgās paliksi, ja tiksi Statusa. Tu saki , ka visi 90% ir stastusņiki, bet tajos 10% Tu iekļaujies, jo nēsi stastušņiks, piedod tā sapratu, pēc tevis. Tad man tā gar sevis jautājums radās nesaprotams, 1 janvāra gribēju uzrakstīt Gamestaru topiku, bet nepaspēju, tad izlēmu gaidīt nākošo reizi, ka atversies vaļā Gamestera Pieņemšana, tad nozīmē, ka Tu jau gaidi no 1. janvāra, lai uzrakstītu CV. ( Tad tagad, kas lasa manu komentāru apsveriet domas, kurā daļā, tad viņš tiek 90% vai 10%) Ne ne, izlasot tavu motivācijas vēstu, vien man baida, ja tiksi par Gamestaru , solīt visi mākam, bet ja Tu taisies, tagad visus mūs vadīt un man būs piemēram, jāsako tieši tavam RP prasmei un pats savu Roleplay prasmi stilizāciju kā attīstu Es nevarēšu. Kādēļ, tev piemēram mana stila Roleplay nepatiks, Tu tagad ņemsi mani vadīsi un mācīs. (Kā tu saku ja nēsmu dabujis lodi, tad ar nezinu kā man to 100% pareizi noerpot piekrītu tev (Tādēļ Es ar negribu tavam Roleplay prasmei sekot līdzi, jo Es ar nezinu pāris lietas kā detalizēti 100% noerpot, tad Es ar attīstu tālak savu stilizāciju) ) Izteicos, tikai domas, saprotot par viņa motivācijas vēstuli. Te ir man vel pāris punkti par ko gribētu uzraut diskusiju, viņš mums saka rādīs priekšroku untt. Vadīšot mūs un mācīšot, tad šādi viņš mūs vadīs ? Ja godīgi mana matematikas skolotāja arī ir mācības parzine un matemātikas skolotāju + ķīmiju vel ( Godīgi). Viņa mūs vada, bet viņa zin ko dara un šādus priekžīmi nerāda. Tad jautājums jums pārejiem playeriem, jūs ar gribat, lai jūs tā pavirši vada Gamesters ? Personāžu stats bilde/s jeb bilde no /stats - Links uz sasveicināšanos (bez airētājiem mēs te) - Teikšu godīgi vismaz paņem un izdēs šīs divas prasības, varbūt nepamanīsi, bet tas tā iekrita acīs. Piedod, bet es būšu PRET, neapvainojies neņem ļaunā. Izteicos savu viedokli, ko Es domāju par Tevi tieši un pēc tava apsurtā motivācijas vēstules.
 2. [GM] SNAP

  Būšu Pret, Tu vienu vispār tikai pierasijumu esi izpildijis un tā ir tikai pamacībā, var būt vel aktivitāti vari ieskati'ti, bet nu huj zin. Tā tava motivācijas vēstu galīgi iespardija, bet piedod, te ja labi darbam veltītas 3-4 minūtes. Neņem ļaunā, bet vel nē.
 3. Ja godīgi man tas netraucē un piedevām priekš Roleplay. Nesaprotu, kāda jēga par šo te ir strīdēties ?
 4. Nomināciju ieteikumi

  Mēneša aktīvākais IG : Kurš sēž visu laiku IG; Mēneša Slinkākais GM: Kurš reti iejiet /onduty or on; Mēneša Aktīvākais GM: Kurš ir izpalīdzīgs; Mēneša Slinkākais Administrātors: Kurš reti ko palīdz; Mēneša Aktīvākais Administrātors: Visu laiku palīdz; Mēneša Forum Spameris: Kurš visu laiku nejēdzīgi, ko spamo forums topikos; Mēneša Izmanto OOC: Kad visu laiku izmanto RP situācijās ooc čatu; Mēneša Dirsā līdējs: Kas adminiem visu laiku ziepējās; Mēneša Lielākais raudulis: Kurš visu laiku nav apmierināts un ko parstrīd; Mēneša Trollis: Kurš visu laiku troļojās; Mēneša Aktīvākais PD: Kurš aktīvi erpo; Mēneša aktīvāka nelegāla org: Kuriem katru dienu ir SS un bieži uztur rp; Mēneša Jurdiskā organizācija: Kura visu laiku uztru aktivitāti un liek SS; Mēneša RP Dievs: Kurš tēlo no sevis baigo erperi; Mēneša klusākais: Kurš ir aktīvs, bet ne ko nekomentē untt. Mēneša Radošākais: Kurš kaut ko darbojas un saņem par to daudz Like untt. Mēneša lielākais NonRperis: Kuram ir daudz ajaili; Kad ienāks man vel doma kaut ko papildināšu.
 5. /luck diskusija.

  Es savā mūžā ne kad nēsmu luck izmantojis. Es nesaprotu tam jēgu. Zinu citreiz erpojot, kāds šito izmanto, lai redzētu man ir kas izdevies. Bet nu jā man pašam šķiet, ja notiek divi vienāds rp, ka tu iesit pretīm un sitiens neizdevās, tad uzkatu ka /luck šajā gadijumā palīdz, bet Es personīgi nēsmu izmantojis.
 6. [Forum spēle] King of The Hill

  Vodo4ka atrod labu Vodku, viņš izrauj to kā ūdeni ārā, šis atslēdzas uz sitienu. Es uzkrienu kalnā Vodo4ku nogrūžu lejā.
 7. [GM] wolfeens

  Lai iet PAR, piekrītu Fushionam
 8. [GM] Elgato

  Būšu PAR. Man patīk dod par, ja esi parliecināts pats par sevi. Kādēļ Es tev iedevu PAR ? Katram cilvēkam ir jadod pirmo reizi tikt par Gamesteru, vismaz izbaudīsi kā tas ir. Var būt citreiz vaiss negribēsi Redzēsi dzīves patieso skarbumu būdams kā būt par GM. Bet lai tev veicas kā tavu vardu var būtkur esmu sastapis, bet man liekas dzirdu pirmo reizi.
 9. Lol, galīgi garām, Es kategoriski pret esmu. Es nezinu, kas tur beigās notiksies, labās mašīnas sev būs (pieņemsim) nauda kaut kur pazudusi, labāk, lai admins sev laiku 1 nedēļā izbrīvē.
 10. [GAMEMASTER]FakeDeagle

  Reāli ja godīgi: 1) 2 Posti ir, kuri ir viens ''Sasveicināšanās'', otrs ''GM topiks'', reāli tas vien parāda, ka esi stastušņiks. 2) Reāli piekrītu visu Winz'am. 3) Nepazīstu tevi. 4) FakeDeagls vards nezinu, kapēc ko pirmo izsaka ir Trollis. Tādēļ lūdzu pasēdi vel un pierādi savu pieredzi mūsu acīs, visos adminos un playeros erpojot un esot aktīvām ! Būšu Pret.
 11. [Spēle] Turpini teikumu.

  Es 1. janvarī sāku šejit erpot un nokļuvu ajaila. Biju pilns ar maģiju, izgetojos ārā no jaila un saņēmu banu par noobismu. Nakamajā rītā pēc pirdiena es pamodos. Iegāju serverī un biju jau unbanots, izlēmu nopirkt par pokera fišku BMW e46 330, jo viņš gāja zvērā un sasniedza 199km/h. Pēc nopirkšanas, priecīgs braucu mājas, apturēja menti, nebija tiesības un pirmajā stundā jau atņēma man auto. Pēc dažām dienām, biju nolicis tiesības, atguvis auto un apdirsies no laimes: ''Jā, jā, beidzot mans bumberītis ir atpakaļ, laiks iet uz ateju, jā, jā!'' aizietu uz toaleti un dzirdu, ka sirēnas no muguras puses bļauj,jo aizmirsu nolaist ūdeni, un sāka smirdēt pēc deguma. Izrādās kāds bija nolaidis degošo podā un to nenoskaloja.Tas sāka voņīt,bet tapat to nenoskaloju.Es biju tik atkarīgs no mta, kas notiek, kādēļ skan visur apkart mentu sirēnas un pēkšņi es sapratu ka man ir arī piecpadsmit tūkstošu vērta pokeru fīška kuru nomainiju kaut kādam bomzim uz ielas pret šķiltavām, bet šķiltavas bija tukšas un nevarēju piededzināt savu lielo cigāru, bet Es izmisumā centos piešķilt, bet beigās ne kā un...
 12. [GM] Fushion

  Protams došu tev PAR. Vot tu esi spējīgs šam amatam, tu spēsi izdarīt un ievest kartību. Tik pasaki, lai iedod vehlib sataisīt , savādāk tur viss ir tāda dirsā, ko jau pats esi redzējis.
 13. [GM] wolfeens

  aj ziniet kādreiz var būt būtu licis pret. Bet nu iepazinu šo cilvēku. Pieredze ir sūdzēties nevar, daudz ko ir vadijis, prasmes ir, pat Es domāju, ka pa tiešām viņš varētu kādu pamacīt ,un, ka pamāca nevajag jau uz reiz dirst virsū kā to dara Coldplay. Iedošu PAR, Es domāju, ka viņš nepievils. Tagad Tu redzi Wolfeens, pēc Linarda komentāra, biju pārēcies, ka šādi uzrakstija , bet viss okay.
 14. Faction Management Team

  Nu bet es jau nezinu kāda ir ekonomika, uztaisat, tā kad viņi paši tad to zāli pa tik noperk un lai tad ar pardod i zaļo pa reālas dzīves money, ja tā vēlaties.
 15. Faction Management Team

  Vov, tas nu gan ir smieklīgi, tur jums ir ig jāstrīdas par šām cenām. Reāli, ja cilvēkam vajag naudu ātro viņš nomet untt. Nevis tagad ic lietu sodīs par ooc. Tur jums jāstrīdās ig saustarpēji.
×