Jump to content

Surex

Rookie
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral
 1. Mēneša aktīvākais postotājs:@Coldplay Mēneša spameris:Jay Lee,Hz foruma ka sauc Mēneša legālā organizācija:PD Mēneša juridiskā organizācija:LSAK Mēneša izpalīdzīgākais:@Elgato Mēneša administrators:@Elgato Mēneša GameMaster:@Mirrors Mēneša uzlecošā zvaigzne:@MISKA Mēneša vilšanās:@Baikovs1 Mēneša policists:@Elgato Mēneša ziepētājs:@FakeNinja Mēneša lielākais raudātājs:@FakeNinja
 2. [GM] Elgato

  Pazīstu tevi no Playhard un Owla. Šeit ir tikai jāsaka viens vārds ar trīs burtiem - PAR!
 3. Pirmkārt ja neizlasiji es reportoju jūs abus
 4. Sūdzība Šī sadaļa ir veidota ar mērķi, lai servera spēlētāji varētu informēt administrācija par servera noteikumu pārkāpējiem. Lai izveidotu derīgu sūdzību ir vajadzīgi pierādījumi. Pierādījumi ir: Čata izraksti(saukti par logfiles);Ir SS Ekrānšāviņi;http://bildites.lv/a/j75dmd8b#qzd73mgy Video.nav Savu sūdzību veido izveidojot jaunu tēmu sadaļā "Nosūdzi spēlētāju". Tēmas virsrakstā raksti Apsūdzētais lietotājs[Sūdzība], piem., Jayden_Morris[Sūdzība] PARAUGS Jūsu personāža vārds, uzvārds:Adam Nexvill Apsūdzētās personas personāža vārds, uzvārds:Hiroko Aki,Joshua Brodero Ko persona ir pārkāpusi?:PG,TROLL,NONRP,RP AVOID,CAR DM. Pierādījumi:ir iekš ss Citas piezīmes:gribu lai visus sodus skaita kopa nevis tikai par vienu,Iešavam ar taze vairakas reizes,vismaz 5,bet personas uzkapa uz saviem riteņiem un devās tālak.
 5. [LSPD]Adam Nexvill

  Los Santos Policijas Departaments ~Lai kalpotu un aizsargātu~ ~Virsnieka pieteikuma formāts~ Iesūtītājam: Jābūt San Andreas štata iedzīvotājiem. Jābūt vismaz 21 gadus veciem. Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B Kategorijas vadītāja apliecībai. | 1 Posms : Personālā informācija | Vārds:Adam Uzvārds:Nexvill Dzimums:Vīrietis Dzimšanas datums:010197-90131 Dzimšanas vieta:Los Santos Pilsonība:Amerikānis Dzīvesvieta:Los Santos Glandale Street #4 Tālrunis:724964 |2 Posms : Izglītība | Iegūtais izglītības līmenis ( ar ''X'' iezīmēt piemērojamos) Augstskola [x] : Bakalaura grāds [x] : Doktora grāds [] : Maģistra Grāds [] Iepriekšējā darba vieta:Apsargs Los Santos Lielveikalā Pašreizējā nodarbošanās:Kravu piegādātājs Iegūtie sertifikāti:Apsargu skola.Pirmās palīdzības sniegšanas sertifikāts. |3 Posms : Jautājumi | Kādēļ jūs vēlaties kļūt par LSPD ( LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTA) Virsnieku? ( 150 vārdi minimums) :):mērķiem ,kuru es ļoti vēlos piepildīt.Strādājot jau par apsargu,es sapratu,ka tas man ļoti patīk,bet vēlējos darīt kaut ko nopietnāku,kaut ko,kas palīdzēs mūsu pilsētai kļūt drošai,vēlos pierādīt sevi kā labu virsnieku,kas spēj sevi aizsargāt ,bet ne tikai sevi,bet arī pārējos iedzīvotājus.Vēlos kļūt arī par virsnieku,jo tas ir viens no maniem dzīves Kādēļ mums būtu jūs jāpieņem LSPD?(100 Vārdi minimums ) :Tāpēc,ka es esmu ļoti labi fiziski sagatavots,esmu ļoti izturīgs,spēju labi sadarboties komandā,spēju aizstāvēt kā sevi,tā arī citus.Esmu ļoti ,ļoti inteliģents cilvēks,tāpēc arī kritiskās situācijās varēs paļauties uz manu prātu.Es nesēžu uz vietas ,es cenšos pēc iespējas vairāk un vairāk censties iegūt progressu/sasniegumus sava darba laikā. Un es ļoti labi spēju izverēt situācijas un piemērot atbilstošās ricības atbilstošajām situacijām. |4 Posms : Zvērests | Es, Adam Nexvill , Los Santos topošais kadets, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākās dzīves veidošanai, manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākas sirdsapziņas veikt kadeta pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprinu, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvērestu nepildīšanu draud kriminālatbildība. Iesūtīšanas datums:01.07.18 Paraksts:T.K. (( |5 Posms : OOC INFORMĀCIJA | )) Vārds:Toms Vecums:14 In-Game UCP:PiePutnis Vai tu esi kādreiz bijis LSPD darbinieks?:Jā Ja jā, tad kāpēc tu pameti LSPD:Aizvēra Serveri Vai uz doto brīdi tu esi kādas organizācijas biedrs?:Nē Vai tu proti apieties ar programmu TeamSpeak 3?:Ja Vai pēc iestāšanās Departamentā tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? :Ja Screenshot ar Admin jail history (/history):nēsmu sodīts.
×