Jump to content

Middnes

Rookie
 • Content count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral
 1. Mēneša aktīvākais postotājs:Wolfeens. Mēneša spameris:LBYOUNGZ. Mēneša nelegālā organizācija:518 east coast bloods Mēneša legālā organizācija:LSPD Mēneša izpalīdzīgākais: wolfeens Mēneša aktīvākais serverī: wolfeens Mēneša aktīvākais forumā: TomyLV Mēneša administrators: Mirror Mēneša GameMaster: wolfeens Mēneša labākais lomu spēles veidotājs: wolfeens,coltplay. Mēneša vilšanās:Winz Mēneša slinkākais administrators: Emesy Mēneša ziepētājs: Winz Mēneša lielākais raudātājs: Winz Mēneša meitene: Winz
 2. [GM] Nopietns pieteikums !

  Mainu domas,lai jau iet tev tas staff,ja jau gribi .
 3. [GM] HUMMER

  Hz ,pēc pedējās reizes,kad erpoji savu Zilo geju gangsterus pie Mushoram utt,tur tu tikai spawnoji wep un izmantoji savā labā.
 4. [GM] Kitajoza

  @Kitajoza Pēc ši puik tu jau dabūsi -TC- ,jo posto savā GM pieteikumā.
 5. [GM] Elgato

  Ceru ,ka zini zaļās gaismas atbildi
 6. [GM] Kitajoza

  Gribi zināt kapēc Anti-REKOMENDACIJA,jo esi statusa savā DG* un tur nespēlē,jo tautas nav
 7. Wsapp no Elgato°

  Hello,lai tev viss izdodas šajā komunā un pavadīt priecīgu laiku,lai nav jaiet uz basīti,lai nosistu laiku.
 8. avatāri 4free #1

  Paņems šito +cepums no manis.
 9. [Forum spēle] King of The Hill

  Uzmetu papīra lidmašīnu @MMD un tā tieši viņam ielidotu acī,pēc kā tas no sāpēm nolektu lejā. Pēc kā ātri uzskāptu kalna galā . Mans Kalns.
 10. VENENO MAFIA

  Nevar sūdzēties,nu ko GL .
 11. [Sūdziba]Winz

  @Sheps Ammm...Mēs vispār viņam neko neteicam,viņs te ts3 iejauc ar IG ,kaut kāds bezsakars.Un es viņu nekaitināju viņš pats man piepisās.
 12. [Sūdziba]Winz

  Bet tāpat tu viņu varēji fallsot,nejau krāt sev reportus,tu prost pazemo sevi.Otrais pārkāpums ir no tevis,tu nepildi savus GM pienākumus.
 13. 518 East Coast Bloods.

 14. [Sūdziba]Winz

  Pēc ši ,tev atrunas nebūs ,kad personai uzraksta gribu apmācību,čalis accepto un uzreiz clouso,tas ir normāli ? Uzraksta man :Paldies par 4FREE reportiem Pēc ši tev bija jaffalso ,ja negribi apmācīt,nejau jakrāj reporti Palūgšu tev ScreenShots,jo tagad tu mani nepatiesi apmelo.
 15. [Sūdziba]Winz

  PARAUGS Jūsu personāža vārds, uzvārds: Bishop Lorenc. Administratora personāža vārds, uzvārds: Aizmirsu Administratora niks(neobligāti): Winz Administratora pārkāpums:Es netišam LB uzkritu uz mašinas kapota,lab tur nokāpu skrēju uz hood.Tad atnāca Winz,prasa vai man vajag apmācību un es piekritu paskatīties,kas notiks.Ietteleportēja mani GM loungā un vispār neapāca ,galvenais čalis paprasa TS3:Kādus terminus tu zini,es tāds :PG,MG,CS,QS,NJ,DM,BH UTT.Čalis ir tādā nesaprašanā,kad es jau nosaucu,bet viņš saka,ka es terminus nemāk ,mēs visi sākām ts3 smieties,bet čalis man uzreiz /gotoplace ls un mani attepoja ,es uzrakstiju rep,ka gribu apmācību ,čalis uzmuka off Pierādījumi: Citas piezīmes:
×