Jump to content
Sign in to follow this  
Cuddles

[Informatīvais materiāls] Melnādaino lomuspēle

Recommended Posts

Par cik nav īsti laika izlasiju pusi un man patīk. Laba pamācība, jo īpaši jaunpienācējiem.. Atceros, kā es kādreiz baidijos pieiet klāt un sākt runāt ar citiem. Viss vieglākais veids ir atrast cilvēku, kurš arī ir tā saucamais outisders un vēlās pievienoties frakcijai vai vienkārši veido lomu spēli ap šo frakciju.

Sāc runāt ar outsideriem un tad jau tiksi arī kaut kur augstāk.

Zinu, ka arzemju serveros ja runā ar insideriem vai vēl jo vairāk ar frakcijas lideriem Tu 99% tiksi atraidīts vai arī liela iespēja, ka tiksi apmanīts, nogalināts, apkrāpts vai kā savadāk. :)

• Like 1
  • Thanks 1

Posted (edited)

Atļaušos pilnībā nepiekrist tev! Kādēļ melnādainie saistās tikai ar gang shit, ghetto utt? Kāds sakars? Es nevaru rpot melnādaino ar augstu materiālo stāvokli, tu minēji, ka ja vēlos nopirkt villu, 64' Impalu un skaistu zaķi pie gurniem, šis rp nav priekš manis - Absolūti nē, tādā gadījumā tev vajadzēja teikt - ghetto nēģera attēlošanas pamācība, dzīvs piemērs grupa Niggas Wit Attitude (N.W.A) Viņi neviens jau no laika gala nebija bangeri, bet bija nelegāli, Eriks (eazy-e) pat pirms miršanas vēl tirgoja narkotikas, vizinājās ar six fo Es tikai tā pasaku, ka nevajag ar šo topiku mudināt visus melnādainos rpot tā, ka viņiem jābraukā ar norūsējušu Oldsmobile un jādzīvo 30 kvadrātmetros. Par bandām pateici precīzi vecīt, par gadiem, to praktiski neviens neievēro. +rep esi pelnījis viennozīmīgi laikietilpīgs darbs.

Edited by wolfeens
  • Like 1
  • Confused 1

@wolfeensnespamo sūdu, tu labi saproti, ka tā pamācība ir domāta tiem kas attēlo melnādainos, kuri dzīvo Ghetto rajonos un vēlas pievienoties melnadaino bandai, tu ne uz pusi neesi tik ideāls, lai piesietos tādiem sīkumiem, lūgums tev nozemēties uz zemes, tāda iedomība nekur tālu neved. Tā vietā lai pats izveidotu, kādu pamacību, tu tupa uzdirs cilvēkam. 

• Like 1
  • Confused 1

2 hours ago, Coldplay said:

@wolfeensnespamo sūdu, tu labi saproti, ka tā pamācība ir domāta tiem kas attēlo melnādainos, kuri dzīvo Ghetto rajonos un vēlas pievienoties melnadaino bandai, tu ne uz pusi neesi tik ideāls, lai piesietos tādiem sīkumiem, lūgums tev nozemēties uz zemes, tāda iedomība nekur tālu neved. Tā vietā lai pats izveidotu, kādu pamacību, tu tupa uzdirs cilvēkam. 

Nee vecīt, tu nepareizi mani saprati, tas nebija nekāda veida uzdirsiens, tiešām kvalitatīvs un laikietilpīgs darbs, tikai piebildu, ka to vajadzēja minēt, vismaz mazu sadaļu uztaisīt sakarā ar to sūdu. Apbrīnoju cilvēka pacietību un meistarību ko šadu taisīt.

• Like 1

8 minutes ago, wolfeens said:

Nee vecīt, tu nepareizi mani saprati, tas nebija nekāda veida uzdirsiens, tiešām kvalitatīvs un laikietilpīgs darbs, tikai piebildu, ka to vajadzēja minēt, vismaz mazu sadaļu uztaisīt sakarā ar to sūdu. Apbrīnoju cilvēka pacietību un meistarību ko šadu taisīt.

Tu labi zini ko lielākoties rpo lielākā daļa melnādaino tēlu, tapēc arī tā.

43 minutes ago, wolfeens said:

Paldies par /konstruktīvo/ kritiku, taču speciāli rakstīt klāt pašsaprotamu lietu šajā gadījumā ir lieki. Materiālā iekļautās ilustrācijas un attēli lieliski palīdz saprast galveno nodomu arī bez liekiem tekstiem.

• Like 1

7 hours ago, wolfeens said:

Atļaušos pilnībā nepiekrist tev! Kādēļ melnādainie saistās tikai ar gang shit, ghetto utt? Kāds sakars? Es nevaru rpot melnādaino ar augstu materiālo stāvokli, tu minēji, ka ja vēlos nopirkt villu, 64' Impalu un skaistu zaķi pie gurniem, šis rp nav priekš manis - Absolūti nē, tādā gadījumā tev vajadzēja teikt - ghetto nēģera attēlošanas pamācība, dzīvs piemērs grupa Niggas Wit Attitude (N.W.A) Viņi neviens jau no laika gala nebija bangeri, bet bija nelegāli, Eriks (eazy-e) pat pirms miršanas vēl tirgoja narkotikas, vizinājās ar six fo Es tikai tā pasaku, ka nevajag ar šo topiku mudināt visus melnādainos rpot tā, ka viņiem jābraukā ar norūsējušu Oldsmobile un jādzīvo 30 kvadrātmetros. Par bandām pateici precīzi vecīt, par gadiem, to praktiski neviens neievēro. +rep esi pelnījis viennozīmīgi laikietilpīgs darbs.

Iemācies lasīt. Pirmajā teikumā viss ir pateikts.

14 minutes ago, Cuddles said:

Paldies par /konstruktīvo/ kritiku, taču speciāli rakstīt klāt pašsaprotamu lietu šajā gadījumā ir lieki. Materiālā iekļautās ilustrācijas un attēli lieliski palīdz saprast galveno nodomu arī bez liekiem tekstiem.

2 minutes ago, ekstazi said:

Iemācies lasīt. Pirmajā teikumā viss ir pateikts.

Vīri, vīri... Nebrūkam virsū. End of the day, čalis tikai pateica savu viedokli.

Wulfen redzu ka piesakies par GM, taču redzu ka spēj tikai kritizēt.

Nojaukt nav māksla, bet uzcelt gan ir!

Cuddle es jau teicu šis ir bombīgi labs :)

17 minutes ago, tomylv said:

Wulfen redzu ka piesakies par GM, taču redzu ka spēj tikai kritizēt.

Nojaukt nav māksla, bet uzcelt gan ir!

Cuddle es jau teicu šis ir bombīgi labs :)

Es ar Cuddles jau šo izrunāju, tā nebija kritika, viņš saprata ko es domāju, Jūs šausmīgi pārprotat draugi. Es arī apbrīnoju šo, jo zinu, ka man neļautu pacietība ko tādu uztaisīt.

1 hour ago, wolfeens said:

Es ar Cuddles jau šo izrunāju, tā nebija kritika, viņš saprata ko es domāju, Jūs šausmīgi pārprotat draugi. Es arī apbrīnoju šo, jo zinu, ka man neļautu pacietība ko tādu uztaisīt.

Tev kā GameMaster ir jāprot runāt tā lai tevi nepārprot, tā ir slikta lieta jebkur, kad mācījos Runas un kustības kultūru, lietišķo saskarsmi,  tā ir viena no top tēmām- izteikties, skaidri, saprotami, un tā ka tavu teikto nevar pārprast,  kas attiecīgi rada dažādas problēmas, tas nav tieši par roleplay, bet gan vispārīgi dzīvei noderīgi, iesaku jebkuram to papētīt. Un šis nebija uzbraukums vienkārša patiesība, par šo nedusmojies, bet uzskati kā ieteikumu, ja visi prastu skaidri izteikties, tad ari pasaulē būtu nedaudz mazāk to problēmu. Lieta kas mums visiem jaapgūst.

• Like 1
  • Thanks 1

Uzstaisat pamācību kā spēlēt ar personāžu kas ir cigāns(klavietūra sapista bļē)

• Angry 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this