Jump to content
Sign in to follow this  
wolfeens

Hello fellas' and girls.

Recommended Posts

Posted (edited)

Čau, nerakstīšu gari - Tātad es esmu Olafs, man ir gandrīz 16 gadi, iekš roleplay gaisotnes, pasaules esmu jau diezgan ilgi, sāku ar sampu un mta exs, pēctam nākošais solis bija overdose, kur arī pāris jauki cilvēki mani apmācija ar galveno roleplay mērķi un vispār sociālā geimmoda būtību, tad vēl kautkur pieklejoju, bet visspilgtāk ganjau visi mani atcerās, no LS, un KICK, jeb Danloto to sauc visādi. Ik pa laikam ieeju owlgaming tur pašlaik ir tāds pats bardaks kā latviešiem, vairāk par mani kā personību un par reālo dzīvi - Esmu diezgan jautrs cilvēks, neņemu ļaunā visu ko man pasaka, patiesību sakot, ja saka aiz monitora daudz neiespringstu, bet esmu diezgan punktuāls un savas taisnības cīnītājs, kas dažreiz ir ļoti slikta īpašība, galvenais ko vēlos uzsvērt - Es neciešu RASISTUS, Nacistus, vai jebkāda tipa cilvēkus, kas cenšas ierobežot cilvēku iespējas un statusu, dēļ izskata, rases, vai ticības, cenšas sevi padarīt par augstākiem citu acīs, tikai tādēļ, ka tas cits ir nabadzīgāks, vai viņam kas pietrūkst.  Es pats rases ziņā neesmu latvietis, esmu afro-amerikānis tēvs dzīvo ASV, Cali (LA) pats esmu tur bijis, varu galvot, ka vizuāli pilsēta ir perfekta, ļoti gribu aizbraukt uz Paka muzeju, Calijā, nu un mamma respektīvi latviete, pats pēc tautības arī. Es esmu diezgan sportisks puisis, pirms gada spēlēju futbolu profesionāli klubā JFA '' Jelgava '' 2002 gadi, Elites divīzija, bet beigās sāka trūkt laiks, tusiņi utt un man sāka parādīties spēlēšanas laika deficīts, spēlētājs es biju labs, bet dēļ manas nolaidības treneris mani mazāk laida uz laukuma, nu mēs sastrīdējāmies un es pametu klubu, tagad atgriezos pie tā ar ko sportu sāku - Florbols, spēlēju 1. līgas komandā FK JeNo. Ja kāds gribēs iepazīt mani vairāk, droši rakstiet parunāsim, Discord, TS3. 

Šādi es izskatos. :

No3QesRfQp6W2mnzV4yIsQ.png

b7Pu97yBRP_j944QalePVQ.png

instagram: @kingolafs

Edited by wolfeens
  • Like 1
  • Angry 1

Hey hey, pēc atbildēm ko esi sniedzis forumā radi ļoti iedomīgas personas priekštatu, tādu, kuram liekas ka viņš ir augstāks un pārāks par citiem, un postos izrāda agresivitāti, domāju tev ir mazliet jānozemējas un pašam jāsaprot ka esam vienādi visi, pie tam vēl tu neesi nekāds RP veterāns, lai tā uzvestos.

Ceru ka mainīsies, un veiksmi projektā, laikam jau tiksimies Harmony Oaks.

2 hours ago, Coldplay said:

Hey hey, pēc atbildēm ko esi sniedzis forumā radi ļoti iedomīgas personas priekštatu, tādu, kuram liekas ka viņš ir augstāks un pārāks par citiem, un postos izrāda agresivitāti, domāju tev ir mazliet jānozemējas un pašam jāsaprot ka esam vienādi visi, pie tam vēl tu neesi nekāds RP veterāns, lai tā uzvestos.

Ceru ka mainīsies, un veiksmi projektā, laikam jau tiksimies Harmony Oaks.

Vecīt tu mani mazlieet nepareizi saprati, skaties postu Informatīvajā topikā. Es cenšos iedot kautkādu padomu, ne kritizēju. Tiešām apburošu darbu ir paveicis Cuddles.

• Like 1
  • Thanks 1

Jelgavas pacans, neskaidrību savā starpā gnjau nebusm, ayo velreiz

Atceros tevi kad ar PD taisijām reidu un gribēji savākt stroķi kaut teici ka visu esi izmetis :D Tie tik bija laiki.

• Like 1

1 hour ago, tomylv said:

Atceros tevi kad ar PD taisijām reidu un gribēji savākt stroķi kaut teici ka visu esi izmetis :D Tie tik bija laiki.

yee vecīt, golden times. bet protams motuls pateica, ka katram virsniekam pierē ir kamera un es to fiziski nespētu izdarīt, atņēma man visu :D 

• Haha 1

Čau, pirmo reiz par Tevi dzirdu. Prieks kad iegriezies eGames.lv, izklausies pēc lowaka.

13 minutes ago, Angel said:

Čau, pirmo reiz par Tevi dzirdu. Prieks kad iegriezies eGames.lv, izklausies pēc lowaka.

Čau, es par tevi arī, būsim draugi? pastastisi, ka iegut to violeto tekstu GameMaster, ok?

5 minutes ago, wolfeens said:

Čau, es par tevi arī, būsim draugi? pastastisi, ka iegut to violeto tekstu GameMaster, ok?

es pa 10e nopirku, mes varam but draugi, ok.

• Like 1

Zajebis tev tie dredi , audzēju matus emtos gadus arī uztaisiju bet pa cuku kāds no Lil Pump palika greizsirdīgs un man nopisa uz nulli bla matus un tad atkal gaidiju kad ataugs un tad pohuj taisiju kā citiem matus .. 

Par tēmu : Sveiks manu jauko zēn , vēlu veiksmi tev aizvērt acis un kko nosapņot un to realizēt iekš šī projekta , tik nesapņo , kā mani ātrāk forcepoot , bye : your dad.

• Like 1

Yo yo mazais pašauj vaļā kopā ar mani varēsim draudzēties labi.. Pasauksim meitenes un būs ļoti labi.. Iedzersim mēs hektoru ar jointiņiem skaļi, nu lai tev priecīga spēlēšana egames. Cerēsim uz to labāko un nepazudīsi kā bīstā <3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this