Jump to content
Sign in to follow this  
wolfeens

518 East Coast Bloods.

Recommended Posts

22 minutes ago, Wazzyy. said:

Priecē, ka frakcija vispār tik ilgi pastāv, bet kāds ir frakcijas mērķis ? Es redzu daudz ekrānšāviņus, kas lielākoties nav saistīti ar organizāciju, bet jūsu tēlu attīstību vai dzīvesstāstu. Iesaku piedomāt pie tā. Nav heits, bet ieteikums no manas puses. Paldies!

Man jāliek katrs ekrānšāviņš, kur tirgoju gramiņus or smth? Šeit attēlojam grupējuma ikdienu, ko biedri dara. Mūsu grupējums sāk ar pagrīdi - pārdodot narkotikas, nonāk līdz ieročiem un tālāk veic citas nelegālas darbības.

• Like 1
  • Haha 1

27 minutes ago, bunny said:

Man jāliek katrs ekrānšāviņš, kur tirgoju gramiņus or smth? Šeit attēlojam grupējuma ikdienu, ko biedri dara. Mūsu grupējums sāk ar pagrīdi - pārdodot narkotikas, nonāk līdz ieročiem un tālāk veic citas nelegālas darbības.

Būtībā, jā. Tu jau šeit atrādi savas organizācijas attīstību, nevis sava personāžas attīstību. Tevis minēto pagrīdi vēl neesmu redzējis, par cik katrā ekrānšāviņā redzu ralph lauren un jordan zīmolu. 

EDIT: Tu pierādi kapēc TU un TAVA organizācija ir pelnijusi oficiālo statusu. No plikiem ekrānšāviņiem servera lietotājiem kā tu iepērcies veikalā īpaši neliecina par kaut ko nopietnu, lai iegūtu oficialitāti. 

Edited by sinner 18
Papildinājums.
  • Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this