Jump to content
Sign in to follow this  
wolfeens

518 East Coast Bloods.

Recommended Posts

mUgpYG3.png

5-1-8 Bloods nāk no East Los Santos. Reprezentē sarkano krāsu, visur pie apģērba velkā sarkanu lakatu, vai kādu gabalu.

518 Bloods Grupa tika ietekmēta no cita grupējuma,kas tika  ieviests iekš Los Santos ar Jamaikas Imigrantiem iekš 1970 - 80s gadiem. Viņi izmantoja daudz bandu vardarbības Los Santos ielās lai atbalstītu Jamaikas ietekmes grupas agresijai. Daži no 518 locekļiem nolēma sākt repot par viņu ielām un lai aprakstītu savas ielas / bandas darbību. Un piedzima Gangsta RAP.

Šodien grupa tusējās apkārt East Coast, Los Santos. Katru dienu grupējums kļūst arvien spēcīgāks un ietekmīgāks, pierādot sevi un iegūstot respektu un cieņu ielās

97183

Iepriekšējo līderu nave.

2015. gada decembrī grupas līderis Ryan teica, ka viņš ir bijis klāt, kad tika novākts iepriekšējais OG, Viņi uzcepa jaunu treku tieši par Ezekiel nāvi, ‘’ Fuck disgraceful, love niggers ‘’ Un šis treks ātri palika populārs, bet tas tika ietekmēts ar FBI un Varas iestāžu palīdzību, Jauniešiem netika atļauta treka izplatīšana un pārdošana. Pēc pāris nedēļām Ryan tika atrasts pārdozējis savā hoteļa istabiņā.

original.png

5-1-8 AIZSĀKUMS UN PIRMAIS LĪDERIS

Los Santos ir bijis karstais punkts kriminālām aktivitātēm jau ilgu laiku. Šīs aktivitātes ir - narkotiku darījumi, pārdošana, vandālisms u.c. Šī banda aizsākās iekš cietuma. Vienu dienu iekš cietuma tika iesēdināts kāds afro-amerikāņu zēns kuram bija ap divdesmit gadiem, viņa vārds bija Lamaar. Šis čalis zināja, ka iekš cietuma viņam vienam neklāsies viegli, tāpēc viņam bija iecere sadraudzēties ar kādiem cietumniekiem. No sākuma viņš bija atturīgs, uzturējās kādā stūrī/malā, tālāk no pārējiem. Tad vienu dienu viņš pamanīja, cietumā kādu bariņu ar astoņpadsmit līdz divdesmit gadīgiem zēniem. Viņš piegāja pie bariņa, no sākuma skatījās uz viņiem un tad sāka runāt. Viņi runāja par to cik ilgi katram vēl jāsēž utt. Pēc laika jau viņi kļuva par draugiem un visu laiku uzturējās kopā, jo viņiem visiem riebās, ka citi bez iemesla meklē problēmas pie viņiem. Pēc dažām dienām izvērsās kautiņš starp viņiem un vienu citu bariņu. Protams, apsargi kautiņu apturēja un visi palika tikai ir zilām acīm, asiņojušiem deguniem un pārsistām lūpām. Starp abām grupām aizsākās tāds mazs beefs. Lamaara grupiņa, padzirdēja, ka otra grupa ar ko viņi beefo sevi sauc par "lāčiem", tāpēc arī Lamaar izdomāja savai grupiņai nosaukumu "Melnās Pantēras". Iekš cietuma paplūda informācija par to, ka šīs divas grupiņas beefo, tāpēc abām grupām tas bija pluss, jo cilvēki bija ieinteresēti par to un mēģināja ar šīm grupām sadraudzēties. Lamaar ar savu grupiņu uzsāka cilvēku tetovēšanu, tāpēc ja kāds gribēja pievienoties, viņam tika uztetovēts uz kakla 518.

Cietumniekiem protams tas bija nieks. Pirms Lamaar izlaišanas no cietuma grupējumā jau bija ap piecpadsmit cilvēkiem, tāpēc viņi jau sevi sāka saukt par cietuma bandu. Lamaar visiem pateica pirms izlaišanas, kur visi satiksies. Kad, viņi tika izlaisti no cietuma viņi sāka darīt kriminālas aktivitātes, brīvībā. Viņiem nebija officiāla vieta/turfs ko viņi representoja, bet viņi  visu laiku uzturējās East Coast, un pēc laika viņi sevi nosauca par 5-1-8.
Pēc kāda laika policija sāka kāpt pāri visiem ielas grupējumiem, tajā skaitā arī Lamaar un viss viņa grupējums tik zem policijas nagiem, 1992. Gada tik nošauts grupas līderis un grupa sāka atkāpties no principiem un respekta, jo gribēja izdzīvot. 1993. Grupa pajuka.

original.png

 

East Los Santos : nelabvēlīgs rajons, kur viss biežāk ir sastopami narkomāni, alkoholiķi, vientuļas mātes un jaunieši, kuru liktenis it kā jau ir noteikts pēc to dzīves vietas.

2016. GADS

Taču jaunā paaudze nepiekrita šim apgalvojumam un nevēlējās sev tādu nākotni , kādu pieņēma citi rajonā dzīvojošie pieaugušie, tāpēc šī paaudze izlēma kaut ko mainīt. Sākumā tās bija vienkāršas runas par sūdīgajiem dzīves apstākļiem, vēlmi kaut ko mainīt, taču nekādu darbību. Tās bija parastas fantāzijas ar kurām jaunieši aizsita savas galvas, cenšoties aizmukt no realitātes. Pēc laika tās izritēja darbībās, nekā ievērojama, viņi sāka parādīt savu individuālitāti , apzīmējot sienas ar graffitī, veicot dažādus sīkus huligānismus, tādējādi piesaisto svešo uzmanību sev, taču jaunieši nezināja ,ka tādā veidā viņi piesaistīs nepareizo cilvēku uzmanību , dažādu bandu biedri centās sameklēt šos jauniešus ,lai rekrutētu tos priekš savām vajadzībām, kas pārsvarā bija narkotiku tirdzniecība uz ielām. Jaunieši atturējās no jebkāda veida piedāvājumiem, pieturoties pie saviem ideāliem,viņi cerēja, ka atsakoties no narkotiku tirdzniecības viņi spēs sevi norobežot no ārējās kriminālās pasaules.

 

Laiks iet un jaunieši aug, kļūstot patstāvīgāki un stiprāki. Šķita ,ka it kā viss jau bija norimies un jauniešiem nedraudēja nekādas problēmas ar pilsētu bandām, taču viss nebija tik vienkārši, jaunieši sāka pieaugt un tas nozīmēja, ka viņiem bija nepieciešama dažāda veida materiālas vērtības - apģērbs, ēdiens, alkohols, cigaretes, taču priekš tā visa bija nepieciešama nauda, bet kur ņemt tik daudz naudas ,ja tu esi nestrādājošs jaunietis un tu dzīvo kopā ar vecākiem, ar šo jautājumu uzdevās vairāki jaunieši, proti, viņi zināja, ka visas finansiālās problēmas var atrisināt, iesaistoties narkotiku tirdzniecībā, kļūstot par dīleriem uz ielas un pelnot samērā nesliktu naudu, taču ne visi jaunieši bija tik naivi un nevēlējās būt “zem” jebkādas svešas bandas.

Jaunieši palika vecāki un problēmas sāka nākt pašas par sevi, Jaunieši sāka nodarīt ar vien vairāk un vairāk noziegumus, slepkavības, pēc laika bandas līderis, OG – Shayaa, bija viens no meklētākajiem jauniešiem visa pilsētā.

original.png

Pievienošanās iekš frackijas.

 

Pievienošanās var notikt dažādos IC veidos. Tu uzturies iekš grupējuma ielām, veic ar mums Lomuspēles situācijas, kā arī vienkārši ietusē. Tu tiksi ievērots, un ap laiku tu gūsi uzticību no mūsu puses, kur mēs tevi iesaistīsim dziļāk iekš sava grupējuma. Pievienoties var tikai ar jaunieti, vienalga Sieviete/Vīrietis. Gadi IC ir vēlams no 12 līdz 22 gadiem. Teksti kā IC vai var bandā būs galīgi nepieņemami, jums pašiem būs jāgaida šī iespēja, kad jums to dosim, tādējādi spēsiet būt oficiāls biedrs. Pieņemsim ja esi dzimis iekš šejienes jeb nācis arī tev dos lielākas un ātrākas iespējas oficiāli kļūt, atkarībā no tā, kā tu protams IC izpaudies. Un viennozīmīgi atbalstīsiet paši sevi, par savu personas miršanu, jebkurā iespējas gadījumā.

 

original.png

 

Personāži kurus vēlamies redzēt iekš frakcijas.

 

Protams frakcija balstās tikai uz jauniešiem. Mēs vispārēji meklējam cilvēkus ar ļoti nopietniem tēliem nevis kārtējo spēlētāju kuram galvenais ir ka tik kādu aplaupīt, labāka mašīna un ieroči. Mums ir galvenais lai tu nevis veic Lomuspēli ap citiem, bet gan arī ap sevi. Pieņemsim ej ik pa laikam viens pats ieēd, pamīz, visas šīs iekdienišķās lietas, kas palielinās ar laiku tavu vispārējo Lomuspēli. Tēls šai gadījumā ir ļoti svarīgs, kas protams būs nepieciešams vai nu tev būs galīgi vienalga par savējiem. Centies ko interesantu izdomāt, kas tev pašam patiks, lai tev pašam ir kāda vēlme veikt šīs /me un /do komandas. Vienvārd sakot, mums būs ļoti piestrādāta pieeja tieši pie HOOD RP, un tieši to mēs arī vēlamies attīstīt.

 

logo: @Forty Sippa

teksts @wolfeens
avīze: @LbYoungz

Edited by wolfeens
  • Like 6
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

fzpYpOn.png

Los Santos mājaslapā kriminālajā sadaļā parādītos jauns ieraksts.

Ir aizturēta kāda jauniete, kura itkā ir nogalinājusi savu draugu. Policija noskaidro lietas apstākļus. 

Ir uzsākta krimināllieta par personas izdarīto slepkavību.

 

Edited by bunny
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzu nelauj pievienoties teliem, kam ir 22 gadi, ja esi rpojis melnadaino organizaciju tu zini ka pievienojas ar 13-16 gadus veciem teliem, izaugot banda, nevis 22 gadiigi. Taa viss izskataas chotka, un veiksmi notureet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LByoungz lūdzu tekstam izmanto stroke, lai ir salasāms tas kas tur ir rakstīts, tā pagaidām viss izskatās patīkami, redzēs ko nākotne rādīs.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

LbYoungz, effektiem netuvojies labāk, tev slikti sanāk. Neizmanto tos tik stiprus, visu attēlu kvalitāti sabojā kā arī izskatu.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Coldplay said:

LByoungz lūdzu tekstam izmanto stroke, lai ir salasāms tas kas tur ir rakstīts, tā pagaidām viss izskatās patīkami, redzēs ko nākotne rādīs.

Es jau viņam pateicu šito. Turpmāk viss būs augstā kvalitātē 

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×