Jump to content
Sign in to follow this  
Coldplay

Korchaginskaya bratva

Recommended Posts

7P3R1Aw.png?1

KORCHAGIN GROUP

Ievietots 2015. gada 13. aprīlī

Korchaginskaya bratva(citur minēta arī kā Korchagin Group) ir nelegālsoH0YRVD.jpg grupējums, kurš izveidojies pēc Padomju savienības sabrukšanas Sočos, Krasnodaras novadā pie Melnās jūras. Kūrorta pilsēta un attiecīgā situācija valstī atvieglināja pieeju biznesa veidošanai pilsētā ļoti daudziem cilvēkiem uz kuru rēķina citi varēja nopelnīt, veicot reketu, nāves draudus un rēalu vardarbību pret cilvēkiem, kas nepakļaujas un to veiksmīgi izmantoja daudzi cilvēki jaunizveidotajā Krievijā, lai piekļūtu pie salīdzinoši diezgan vieglas naudas, vismaz sākumā izmantojot tikai brutālu spēku, un vardarbību kā arī piedāvājot uzņēmumiem aizsardzību, kas tolaik bija vajadzīga.

Vienu no šādiem grupējumiem Sočos izveidoja Svyatoslav Korchagin, zināms 40tmlPh.jpgarī kā Змея(tulk. čūska), iesauku Змея Svyatoslavs ieguva savas viltīgās darbības dēļ, kuras rezultātā vēl šodien tiešu saistību ar grupējumu un Svyatslavu nevar pierādīt. Korchanginskaya bratva laika gaitā kļuva par vienu no galvenajiem grupējumiem, kas pārvaldīja Soču pilsētu, laika gaitā rekrutējot zem sevis lielu skaitu cilvēku un iznīcinot vai pakļaujot citus grupējumus, lai nodrošinātu sev lielāku varu par tūrisma un naudas piepildīto pilsētu. Grupējuma sākuma sastāvā lielākoties bija dažādi vienkārši spēcīgi cilvēki vai jaunieši, bijušie cietumnieki, kas varēja bez problēmām izmantot brutālu spēku, un kuriem tolaik īsti nebija citu iespēju, un organizētā noziedzība tiem bija ļoti labs variants, lai iegūtu līdzekļus.

Krievijas valdība laika gaitā sāka cīnīties ar noziedzību, taču daudzi saka ka tas jau bija par vēlu, lai kaut ko labotu, bet tas vienalga lika grupējumiem arī Korchagin Group sākt darboties gudrāk, zem sevis pakļaujot politiķus, policijas darbiniekus un citus valsts iestādēs 6QlbPm9.jpgstrādājošos, kuri tika iebiedēti un kuriem tika maksāts un tie bija gatavi strādāt grupējuma labā, jo līdzekļi ko ieguva no valsts bija diezgan smieklīgi un neadvekāti. Laika gaitā policija gan arestēja vairākus no organizācijas dalībniekiem, taču tā bija maza vienība apskatot kopējo situāciju. Grupējums sāka nodarboties arī ar dažādu preču kontrobandu - alkohols, elektronikas preces, automašīnas, tās nelegāli ievedot valstī, un pēc tam gūstot peļņu, taču tas nekad nav izcēlies ar narkotiku tirdzniecību nezināmu iemeslu dēļ. 2000. gadu sākumā Korcaginskaya bratva it kā ir veikusi vairāku zināmu valdības darbinieku un politiķu slepkavības Sočos, kuras saistība ar organizāciju gan nav pierādīta.

2009. gadā FSB sāka nopietnu cīņu pret Korchagin Group,  mēģinot tajā iefiltrēt vairākus savus darbiniekus, lai pieradītu SuQqdWs.jpggrupējuma līdera un vispārēju grupējuma darbību Sočos un to likvidētu. Tas izraisīja vairāku grupējuma dalībnieku slepkavības \un vairākus arestus taču nespēja pierādīt tā vadītāja Svyatoslava Korchagina saistību ar grupējumu un nespēja pilnībā likvidēt grupējuma darbību. Toties tam izdevās to mazināt, jo liela daļa grupējuma nozuda un pārtrauca darbību, darbojoties klusāk un iespējams darbojoties ārpus Krievijas Federācijas robežām. Vairāki avoti ziņojuši par to ka Svyatoslav ir pārtraucis grupējuma darbību un pats devies izbaudīt savas vecumdienas, kamēr viņa dēls ir uzņēmies izvērst grupējumu Amerikas Savienotajās valstīs, taču tās iespējams ir tikai nepatiesas baumas, kurām nemaz nevar ticēt.

 

k3JQKmB.png

Korchaginskaya bratva ir nelegāls grupējums, kurš sāk savu darbību Los Santos un lielākoties sastāv no krievu izcelsmes cilvēkiem, bet organizācījā nav neiespējami pievienoties ar citas rases personu, tāpēc rase šoreiz nebūs pati svarīgākā. Svarīgāka būs tava spēja attīstīt savu tēlu un izrādīt sava tēla bailes, emocijas, lietas kas izdodas un neizdodas, un tml. Tēla vecums pievienojoties nav pats svarīgākais, taču parasti tēls būs vismaz pilngadīgs noteikti. Organizācija attēlos moba lomu spēli un lai arī pēc IC stāsta ir turpinājums kam lielākam un turīgākam, šeit tā nav nekas un veiks savas darbības un pilnīgi visu no jauna attīstot biznesu - gan nelegālo, gan legālo.  Svarīgi pievienojoties ir tas, ka tu neesi cilvēks, kurš lēkā no frakcijas uz frakciju, jo mums ir vajadzīgi biedri, kuri būs uzticīgi, uzturēs aktivitāti un nodrošinās to ka organizācija veiksmīgi darbojas arī brīžos, kad tās vadītājs nav tiešsaitē.

  • Like 6
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzņēmumi

(spiežot uz bildes tiksi pārmests uz attiecīgā uzņēmuma tēmu)

5DGiP0f.png

Lielos vilcienos sporta zāle ir veidota, lai veiktu jaunu iespējams noklīdušu personu rekrutēšanu mūsu organizācijā, tādejādi sākot veidot lomu spēli, piemēram, kā cilvēkam, kas ir  nogājis no ceļa un sācis trenēties mūsu zālē, lai pret to cīnītos vai kā savādāk, trenējoties zālē, tu tiksi pamanīts, un tieši no šejienes tiks rekrutēta daļa vai pat varētu teikt lielāka daļa "kareivju".

DXO2zrJ.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veiksmi, coldiņš pavilks latiņu

Edited by Fushion
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

P. S ja kādam ir intrese, tad šodien lomu spēli sāksim ap 21:00-22:00

Tieši domāju Jūs meklēt, ideāli, tiekās!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Coldplay kad liec tekstu iekš skrīnšotiem, uzliec tam tekstam “stroke”, protams, ja veido ss’us photoshop’ā. Ar stroke teksts, manuprāt, izskatās pievilcīgāks un ,ja baltie burti kādreiz ir uz gaiša fona, tad nav problēmu ar to salasīšanu, jo katram burtam ir neliela, melna kontūra apkārt. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Šodien jau bija nedaudz interesantāks RP, nostiprinam uzņēmumus, veidojam jaunus sakarus un jaunus uzņēmumus, paldies biedriem par lomu spēli, izveidojām sporta klubu, lai atvieglotu jauno biedru piesaisti.

DvbVrWW.png

cWS7Z17.png

bMYn21q.png

2odNQFP.png

CKP55Qp.png

RmbjCXe.png

kByS7ZZ.png

eTEjsZQ.png

A61EtqK.png

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prieks redzēt vēl vienu frakciju, kura veidos un darbosies uzņēmumu sfērā. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esmu sācis savu roleplay iekš šīs nelegālās organizācijas. Izdomāju, ka attēlošu personāžu, kurš būs aktīvs sociālo tīklu lietotājs.

Pirmā bilde Ilya instagram kontā. :)

original.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×