Jump to content
Sign in to follow this  
Coldplay

[IETEIKUMS]

Recommended Posts

eglogosm.png.e14dadd9b4687fdb7a30561ee39

Ieteikums veidojot sasveicināšanās tēmu

Citiem iespējams bieži ir problēma ar to, ko iekļaut savā sasveicināšanās tēmā, par ko tur vispār rakstīt, un kā izveidot normāli tēmu, kura sastāv no vairāk kā 3 teikumiem.  Vēlējos izveidot tādu kā tēmu, kur var izlasīt sava veida ieteikumus, ja tos var nosaukt par to ko tu vari ievietot savā sasveicināšanās tēmā, lai tava tēma būtu pilnīgāka un kodolīgāka, ar reāli derīgu informāciju

Pāris ieteikumi sasveicināšanās tēmai:

  1. Informācija par tevi -  pastāsti par to kas tu esi,  kā tevi sauc, kā tevi sauc "virtuālajā pasaulē", cik vecs esi, no kurienes esi nācis, kāda ir tava profesija ja strādā, vai par ko un kur mācies, pastāsti par ko vēlies kļūt.
  2. Hobiji - pastāsti par saviem hobijiem, jeb to ko dari brīvajā laikā, kad nedari ikdienišķas parastas lietas, kā iešana uz darbu, vai mācīšanās skolā, studēšana un tml.
  3. Gaming - pastāsti par to kādas spēles tu spēlē, kāda ir tava pieredze, kā iesāki vispār iesāki spēlēt datorspēles, kāpēc tu tās spēlē, kāds tam ir iemesls.
  4. Pastāsti kā tu uzzināji par eGames kopienu, vai tev par to pastāstija kāds draugs, vai uzzināji no wos.lv, vai kā savādāk.

eGames administrācija

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×